Reference

Veškerý servis, ať už preventivní nebo záruční, s plnou profesionalitou
Radek
Zkušenost se servisem 3x z povinného ručení viníka autonehody. Ochotně sdělí veškeré informace předem, bylo mi vždy zapůjčeno lepší auto, než jsem odevzdával, veškeré papírování vyřeší s pojišťovnou za mě, většinu věcí šlo doložit mailem. Předání mého a půjčeného vozu, včetně papírování trvalo do 15 minut. Přesně takhle by to mělo podle mého vypadat. S kvalitou oprav jsem byl vždy maximálně spokojen.
Pavel Č.
Za mě co se týká koupě citroenu a i servis jeho a servis dalšího vozidla úplně bez problémů. Hlavně vstřícný přístup a jednání. Co se týká servisních zásahu a výkladu tak nemám výhrad. Vždy se rád vrátím.
Filip G.
Pan Slepička předvedl velmi profesionální přístup, a i přes současnou "nevlídnou" situaci, nás provedl nákupem nového vozu naprosto bezpečně a bezbolestně.Díky
Petr M.
Rychlá, otevřená, vstřícná komunikace, milý a ochotný přístup, snaha naplnit zákazníkovy potřeby. S průběhem koupě jsem naprosto spokojen a rád budu využívat služeb i nadále! Doporučuji! Děkuji!
David A.
Velmi profesionální, vstřícné a rychlé jednání p. Slepičky - od nabídky vozidla až po vyřízení dokladů
Pavel a Alena Š.
Vždy velmi ochotný a vstřícný, obvykle nad rámec svých povinností, vždy se snaží udělat pro zákazníka ještě něco navíc. Je neustále v dobré náladě, vzniklé problémy a komplikace řeší s přehledem zkušeného pracovníka a v mém případě vždy úspěšně a rychle. Neváhá se mnou věci řešit i mimo pracovní dobu, čehož si velice vážím. I to jsou důvody, proč již několik let kupuji a servisuji auta jedině u této firmy, přestože jiného prodejce této značky mám 2 km od domu a do Kladna to mám hodinu cesty.
Libor U.
Děkuji panu Slepičkovi za veškerou profeionální práci a vyčerpávající předání. 
Vladimír F.
Velice příjemný personál, velká starost o rychlé vyřízení opravy, moc moc děkuji za vše
Kateřina K.
Profesionalita prodejce pana Slepičky mladšího. Netřeba nic zlepšovat, jsou dokonalí. 
Daniela B.
Milý přístup, rychlé zpracování podkladů a přímý přístup. Byl jsem spokojen s rychlým schválením úvěru a předáním auta.
Martin Š.
Profesionální a zároveň i osobní přístup jak prodejce pana Slepičky, tak i majitele pana Schwaba
Pavel K.