Reference

Jsem úplně hotová a unešená z mého nového Berlinga, nemohu se ho vůbec nabažit : krásné zvenku, krásná metalíza,krásné zevnitř, jízda luxus, přehled z místa řidiče fantastický, úložné prostory obrovské, a tak bych mohla ještě dlouho pokračovat.Berlingo není typické auto pro ženu, ale kdo jednou zkusí, nebude chtít nic jiného! Jsem do mého nového auta total zamilovaná!
Helena B.
Veškerý servis, ať už preventivní nebo záruční, s plnou profesionalitou
Radek
Zkušenost se servisem 3x z povinného ručení viníka autonehody. Ochotně sdělí veškeré informace předem, bylo mi vždy zapůjčeno lepší auto, než jsem odevzdával, veškeré papírování vyřeší s pojišťovnou za mě, většinu věcí šlo doložit mailem. Předání mého a půjčeného vozu, včetně papírování trvalo do 15 minut. Přesně takhle by to mělo podle mého vypadat. S kvalitou oprav jsem byl vždy maximálně spokojen.
Pavel Č.
Za mě co se týká koupě citroenu a i servis jeho a servis dalšího vozidla úplně bez problémů. Hlavně vstřícný přístup a jednání. Co se týká servisních zásahu a výkladu tak nemám výhrad. Vždy se rád vrátím.
Filip G.
Pan Slepička předvedl velmi profesionální přístup, a i přes současnou "nevlídnou" situaci, nás provedl nákupem nového vozu naprosto bezpečně a bezbolestně.Díky
Petr M.
Rychlá, otevřená, vstřícná komunikace, milý a ochotný přístup, snaha naplnit zákazníkovy potřeby. S průběhem koupě jsem naprosto spokojen a rád budu využívat služeb i nadále! Doporučuji! Děkuji!
David A.
Velmi profesionální, vstřícné a rychlé jednání p. Slepičky - od nabídky vozidla až po vyřízení dokladů
Pavel a Alena Š.
Vždy velmi ochotný a vstřícný, obvykle nad rámec svých povinností, vždy se snaží udělat pro zákazníka ještě něco navíc. Je neustále v dobré náladě, vzniklé problémy a komplikace řeší s přehledem zkušeného pracovníka a v mém případě vždy úspěšně a rychle. Neváhá se mnou věci řešit i mimo pracovní dobu, čehož si velice vážím. I to jsou důvody, proč již několik let kupuji a servisuji auta jedině u této firmy, přestože jiného prodejce této značky mám 2 km od domu a do Kladna to mám hodinu cesty.
Libor U.
Děkuji panu Slepičkovi za veškerou profeionální práci a vyčerpávající předání. 
Vladimír F.
Velice příjemný personál, velká starost o rychlé vyřízení opravy, moc moc děkuji za vše
Kateřina K.
Profesionalita prodejce pana Slepičky mladšího. Netřeba nic zlepšovat, jsou dokonalí. 
Daniela B.
Milý přístup, rychlé zpracování podkladů a přímý přístup. Byl jsem spokojen s rychlým schválením úvěru a předáním auta.
Martin Š.