Reference

Vždy velmi ochotný a vstřícný, obvykle nad rámec svých povinností, vždy se snaží udělat pro zákazníka ještě něco navíc. Je neustále v dobré náladě, vzniklé problémy a komplikace řeší s přehledem zkušeného pracovníka a v mém případě vždy úspěšně a rychle. Neváhá se mnou věci řešit i mimo pracovní dobu, čehož si velice vážím. I to jsou důvody, proč již několik let kupuji a servisuji auta jedině u této firmy, přestože jiného prodejce této značky mám 2 km od domu a do Kladna to mám hodinu cesty.
Libor U.
Děkuji panu Slepičkovi za veškerou profeionální práci a vyčerpávající předání. 
Vladimír F.
Velice příjemný personál, velká starost o rychlé vyřízení opravy, moc moc děkuji za vše
Kateřina K.
Profesionalita prodejce pana Slepičky mladšího. Netřeba nic zlepšovat, jsou dokonalí. 
Daniela B.
Milý přístup, rychlé zpracování podkladů a přímý přístup. Byl jsem spokojen s rychlým schválením úvěru a předáním auta.
Martin Š.
Profesionální a zároveň i osobní přístup jak prodejce pana Slepičky, tak i majitele pana Schwaba
Pavel K.
Profesionální a velmi ochotné chování prodejce pana Slepičky
Miroslav V.
Dlouhodobá spolupráci našich společností přinesla další ovoce. Přejeme firmě Čížek s.r.o. mnoho šťastných kilometrů s novým vozem Citroën.
Čížek s.r.o.
Příjemní, ochotní, vstřícní profesionálové, ke kterým se coby jejich "nový" zákazník kdykoliv rád vrátím.
Martin L.
Ohromná spokojenost. Prodejce p.Slepička ml. je velmi ochotný člověk a je to člověk na svém místě. Obchodník, který zná svůj produkt, umí ho skvěle představit a prodat silné stránky auta. Rychle komunikuje, odpovídá na e-maily, co slíbí, dodrží. I přes překážky, které se vyskytly byl nový vůz k předání v domluveném termínu a doplňkové výbavě. Radost si v tomto autosalonu a u pana Slepičky ml. kupovat auto. S radostí jsme si minulou sobotu odvezli náš nový C5 Aircross
Certuvkvitek
Oba prodejci, jak pan Slepička (i přes to, že mu nebylo očividně nejlépe), tak paní Burgerová se chovali naprosto profesionálně a i přes to jsem měl pocit, že se ke mně chovají vřele a přátelsky, nebyl z mé strany dotaz, na který by neměli uspokojující odpověď, vyšli mi ve všem vstříc a zanechali ve mně z nákupu opravdu skvělý pocit. Pokračujte ve své činnosti tak, jako dosud, jistě budete mít spoustu spokojených zákazníků
Martin Nikl
Chtěla bych moc poděkovat za vždy vstřícný a profesionální přístup pana Slepičky - 100% odborník na svém místě, ochotný, vždy rychlá odpověď. Nic nebylo problém a ve všem nám vyšel absolutně vstříc. Dohoda pokaždé platila. Děkujeme!!!
Zuzana Dušková