Peugeot 3008

Peugeot 3008

Nový PEUGEOT 3008 SUV představuje sílu a výjimečný charakter.

Poznáte jej podle ušlechtilého vzhledu, ve spojení s odolností a elegancí.

Na palubě PEUGEOT 3008 SUV na vás zapůsobí vyspělé technologie i jedinečný design. Těšit se můžete na opravdu intenzivní jízdní prožitek!

SUV PEUGEOT 3008 ZÍSKAL VÍCE NEŽ 30 MEZINÁRODNÍCH OCENĚNÍ

Nový PEUGEOT 3008 SUV získal již celou řadu mezinárodních ocenění, mezi které se řadí prestižní evropská cena Auto roku. Porotu přesvědčil především svou dynamickou kvalitou, vyspělou výbavou, designem exteriéru i provedením interiéru, ve kterém porotce zaujalo zejména unikátní místo řidiče PEUGEOT iCockpit®.

PEUGEOT 3008 – RECENZE OPĚVUJÍ EXKLUZIVITU VOZU

Recenze nového vozu PEUGEOT 3008 SUV nešetří chválou. Obdivují nejen jízdní vlastnosti, ale také umění zkracovat vzdálenost a určitou exkluzivitu, se kterou byl vůz navržen. Dle recenzí se jedná opravdu o znamenitě povedený model, se kterým si dali Francouzi skutečně záležet. V recenzích dokonce zazněla slova jako “Francouzský mercedes“ či “Peugeot 3008 2.0 BlueHDi. Trefa do černého?“

PEUGEOT 3008 SUV

DESIGN VOZU PEUGEOT 3008 SUV VÁS OHROMÍ SÍLOU A ELEGANCÍ

PEUGEOT 3008 vás na první pohled zaujme svou sílou a elegancí. Vyzařuje z něj harmonie daná dokonalou vyvážeností proporcí. Sebevědomý vzhled podporuje přední maska s mřížkou zdobenou chromovanými fazetami a ohraničenou halogenovými světly nebo mřížkou se vzorem šachovnice a Full LED světlomety připomínající pohled divoké šelmy.

Jedná se o moderní robustní SUV, jehož stylovost ještě více umocňuje horizontální kapota s výrazným žebrováním. Unikátní chromovaná lišta pak podtrhuje dynamickou eleganci boční linie vozu.

Lesklá černá střecha Black Diamond dodává tomuto SUV neotřelý a stylově vyhraněný vzhled. Na zádi vozu vás upoutá ke střeše výborně pasující lesklý černý pás a do něj zasazená červená opalescenční světla s LED diodami a motivem 3 drápů.

BAREVNĚ LAKOVANÁ NEBO BROUŠENÁ ALU KOLA

Pro všechny verze PEUGEOT 3008 SUV jsou v nabídce alu kola z lehkých slitin o velikostech: 17", 18" či 19". Kola mohou být lakovaná nebo broušená ve kombinovaném  provedení.

DOKONALÉ PROVEDENÍ INTERIÉRU VOZU PEUGEOT 3008

Interiér vozu PEUGEOT 3008 SUV představuje styl a dokonalost. Hned při vstupu na palubu vás upoutá futuristická palubní deska a nejnovější generace PEUGEOT iCockpit® se všemi vyspělými technologiemi.

Kompaktní volant, velký 8“ dotykový displej a vyvýšený přístrojový panel s digitálním displejem 12,3“ s moderní grafikou a vysokým rozlišením jsou pouze malou ochutnávkou toho, co vás na palubě nového SUV PEUGEOT 3008 čeká.

Pro přístup k šesti hlavním funkcím (rádio, navigace, klimatizace, parametry vozu, mobilní aplikace a telefon) slouží elegantní ovladače Toggles Switches, které připomínají klavírní klávesy.

Péči o své pohodlí můžete s klidem přenechat systému i-Cockpit Amplify, který bude řídit vaše smyslové vnímání. Jízda se díky tomu přemění na smyslnou symfonii. Můžete si zvolit, v jakém režimu si svou cestu vychutnáte, jestli režim "Boost" nebo "Relax". Atmosféru vaší jízdy smyslově zpříjemní jemné vůně, zvolená intenzita osvětlení i barevný odstín displeje.

O vaše nejvyšší pohodlí se postarají osmibodová masážní sedadla, ze kterých si můžete užívat pohled na nebe skrz prosklenou panoramatickou střechu. Může být jízda ještě intenzivnější? Ano! Ve spojení se sportovním paketem Driver Sport Pack vám iCockpit® Amplify zajistí nepřekonatelně fascinující jízdní zážitek!

PEUGEOT 3008 - DOKONALÉ PROVEDENÍ INTERIÉRU

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD DRIVER SPORT PACK?

Paket Driver Sport Pack významně ovlivní jízdní vlastnosti vozu. Svou sportovní jízdu s tímto paketem prožijete mnohem intenzivněji.

Driver Sport Pack ovlivňuje následující parametry:

 • Pevnější a přesnější řízení
 • Lepší reakce na plyn
 • Intenzivnější a sportovnější zvuk motoru
 • Citlivější motor a převodovku
 • Animace a barevné osvětlení displejů

VARIABILITA A SMYSL PRO DETAIL

Interiér vozu PEUGEOT 3008 vám poskytuje tu nejvyšší kvalitu, která se odráží v precizně zvolených moderních materiálech, chromovaných doplňcích, kůži a široké ploše textilního polstrování. Vnitřek vozu působí elegantně, moderně a bohatě.

Interiér vozu si můžete upravit dle svých potřeb. Díky variabilnímu systému "Magic Flat" a sklopnému zadnímu sedadlu dělenému v poměru 2/3-1/3 je zde prostor pro rovnou úložnou plochu. Převážet veškeré sportovní potřeby a zavazadla vám umožní dvouúrovňová posuvná podlaha, kterou si můžete zvolit na přání dle verze vozu. Sklopné sedadlo spolujezdce vám navíc umožní naložit i velmi dlouhé předměty.

PEUGEOT 3008 ROZMĚRY

Rozměry nového PEUGEOT 3008 činí:

 • Délka: 4 447 mm
 • Rozvor kol: 2 675 mm
 • Šířka: 1 906 mm / 2 098 mm (se sklopenými zrcátky nebo s vyklopenými zpětnými zrcátky)
 • Objem kufru: 591 l

Rozměry vozu PEUGEOT 3008 SUV nabízejí posádce dostatek prostoru pro komfortní cestování. Díky variabilitě interiéru můžete do vozidla naložit veškerá potřebná zavazadla, a ještě zbyde místo pro vaše pohodlí.

PEUGEOT 3008 SUV - dostatek prostoru pro komfortní cestování

TESTY NOVÉHO PEUGEOT 3008 OCEŇUJÍ PŘÍKLADNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

PEUGEOT 3008 se může pochlubit výjimečnými jízdními vlastnostmi, které pomáhá zajišťovat zvýšená světlá výška vozu a vyšší pozice při řízení. Dle testů Euro NCAP 2016 získal SUV PEUGEOT 3008 GT nejvyšší známku – 5 hvězdiček za bezpečnostní výbavu a úroveň bezpečnosti modelu.

NEJVYSPĚLEJŠÍ TECHNOLOGIE A MOTORY ZAJIŠŤUJÍ DOKONALÝ POŽITEK Z JÍZDY

Nový PEUGEOT 3008 SUV se může pochlubit vyspělými technologiemi a výkonnými motory, které se postarají o dokonalý požitek z jízdy.

K tomu využívá k přírodě šetrné technologie. Nový PEUGEOT 3008 disponuje lehčím podvozkem, motory PureTech nebo BlueHDi a automatickou převodovkou EAT8. Díky tomu se tento vůz řadí k nejúčinnějším SUV své kategorie.

PEUGEOT 3008 SUV pohání úsporné benzínové PureTech nebo dieslové motory BlueHDi Euro6. Všechny čtyři tyto výkonné motory zajistí výborné provozní charakteristiky, jsou spolehlivé, odolné a poskytnou jedinečné potěšení z jízdy. Dieslové motory BlueHDi Euro 6 zároveň vynikají nízkými emisemi a dokáží snížit spotřebu paliva, společně i s emisemi CO2.

Díky dynamice a nové platformě EMP2 dosahuje SUV PEUGEOT 3008 v této kategorie zcela bezkonkurenční stability a velice komfortní jízdy. EMP2 navíc zlepšuje průměr otáčení a usnadňuje manévrování s vozem.

Další vyspělé technologie:

 • Bezdotykové ovládání zavazadlového prostoru
 • Estetické pneumatiky Michelin typu Slimline Primacy 3
 • Kamerový systém VisioPark 2 monitoruje okolí vozu z 360°
 • Active safety brake – automatické nouzové brzdění
 • Inteligentní systém Advanced Grip Control 
 • Funkce Hill Assist Descent Control
 • Adaptivní tempomat s funkcí STOP
 • Elegantní protáhlé Full LED světlomety
 • Zadní 3D LED světla ve tvaru 3 drápů
 • Funkce Mirror Screen kompatibilní s MirrorLink® (nebo Android Auto)
 • Funkce Apple Car Play
 • Špičkový HiFi systém Premium FOCAL

PEUGEOT 3008 HYBRID NABÍZÍ ŘADU VÝHOD A NOVÉ ZÁŽITKY Z JÍZDY

PEUGEOT 3008 HYBRID s Plug-in hybridním pohonem nabízí dvě verze – HYBRID4 (pohon 4 kol a výkon 300 k) a HYBRID (pohon 2 kol, výkon 225 k).

Plug-in HYBRID nabízí všestranné využití. Užijete si potěšení z jízdy, díky dojezdu až 59 km v pně elektrickém režimu, plynulý záběr motoru, rychlou akceleraci a naprosto tichý chod. Provoz v elektrickém režimu je navíc mnohem úspornější. Oceníte také jednoduchou obsluhu a nulové emise.

Design nového SUV PEUGEOT 3008 HYBRID je dle recenzí naprosto exkluzivní. Nabízí řadu stylových doplňků, vypovídajících o modernizaci a nejvyspělejší technologii. Oba typy jsou v nabídce s exkluzivní čalouněním sedadel Alcantara®.

PEUGEOT 3008 SUV HYBRID je zdoben specifickým logem HYBRID či HYBRID4, které dokazuje, že je vůz nositelem hybridní technologie.

PEUGEOT 3008 HYBRID

Technologie PEUGEOT 3008 HYBRID

 • Indikátor jízdy v plně elektrickém režimu
 • PEUGEOT i-Cockpit® přizpůsobený Plug-in hybridnímu pohonu
 • Digitální přístrojová deska
 • Dotykový displej

PEUGEOT 3008 HYBRID je poháněn benzinovým motorem PureTech a jedním či dvěma elektromotory. Dojezd vozu v plně elektrickém režimu je 59 km WLTP u verze HYBRID4 a 50 km WLTP u verze HYBRID. Kapacita baterie činí 13,2 kWh.

Funkce "e-SAVE" umožňuje řidiči naplánovat si dostatečnou rezervu elektrické energie, kterou využije v průběhu jízdy.

Nabíjení vozu je snadné a rychlé. Z klasické zásuvky trvá 7 hodin, ze zásuvky se zvýšeným výkonem 4 hodiny.

PEUGEOT 3008 SUV CENA A PRODEJ V AUTOSCHWAB

Pokud vás zajímá cena nového PEUGEOTU 3008 SUV a PEUGEOTU 3008 HYBRID kontaktujte nás nebo si stáhněte PEUGEOT 3008 CENÍK. Rádi byste se v novém PEUGEOTU projeli a vyzkoušeli si jej? Domluvte si u nás testovací jízdu a zažijte na vlastní kůži tento silný exkluzivní vůz!

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz