Berlingo VAN

Od roku 1996 se vozů Citroën Berlingo vyrobilo více než 1,5 milionu kusů. Nyní k vám přichází jeho 3. generace ve verzi Berlingo Van. Ukrývá v sobě mnoho nových technologií a svou praktičností, prostorností, šíří výbavy a modularitou nastavuje nový standard u užitkových vozů.

Fórum řemeslníků a stavařů hodnotí Citroën Berlingo VAN jako ideálního parťáka pro všechny profesionály.

Nový Citroën Berlingo VAN: STEJNĚ JAKO VY ZVLÁDNE VŠECHNO

  • Až 1 000 kg užitečného zatížení
  • Komfortní sedačky a řada asistenčních technologií
  • 4 dieselové a 1 benzínový motor na výběr
  • Skladové vozy Nové Berlingo VAN na prodej a možnost operativního leasingu

Nejpraktičtější Citroën Berlingo všech dob

Nové Berlingo VAN odveze vše, co potřebujete – ve verzi Worksite snese užitečné zatížení až 1 000 kg při objemu nákladového prostoru až 4,4 m3. Tím se Nový Citroën Berlingo VAN řadí mezi nejlepší malé dodávkové vozy v poměru cena / užitná hodnota.
Stejně jako u předchozí generace, i Nový Citroën Berlingo Van vás potěší řadou praktických prvků pro převoz nákladu. Mezi nimi vyniká kabina Extenso®, která umožňuje vpředu přepravovat až 3 cestující. Recenze vozu Nové Berlingo VAN oceňují také možnost sklopení bočního sedadla a prodloužení prostoru pro náklad až o 340 cm. Zajímají vás rozměry a technické údaje? Zavolejte nám nebo se rovnou na Nové Berlingo VAN podívejte osobně. Kontaktní informace najdete zde.

Pohodlí a asistence

Citroën Berlingo se pyšní kvalitním a ergonomicky dokonale uspořádaným místem řidiče a pohodlnými sedadly. Vaše každodenní ježdění ulehčí řada asistenčních technologií. Patří mezi ně tempomat, elektricky ovládaná brzda nebo barevný Head-Up displej. Na přání lze přidat paket zvýšené akustické izolace interiéru, aby byla posádka chráněna před nadměrným hlukem a mohla si třeba užít poslech autorádia nebo přes Bluetooth Hands Free nerušeně vyřídit telefonní hovor. Pokud chcete osobně provést test komfortu vozu Nový Citroën Berlingo VAN, neváhejte a domluvte si u nás testovací jízdu.

Nové výkonné motory

Zcela nová lehká platforma Nového Citroën Berlingo umožňuje vozu živější projev, úsporný provoz a dokonalou ovladatelnost. K dispozici jsou 4 dieselové verze: BlueHdi 75 s manuální převodovkou, BlueHDi 100 s manuální převodovkou BlueHDi 100 S&S s manuální převodovkou BlueHdi 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a s automatickou převodovkou EAT8. Tato převodovka s páčkami pod volantem se při testech osvědčila jako skvělé řešení pro jízdy na dlouhé vzdálenosti.
Pokud jezdíte spíše kratší trasy, můžete zvolit také benzínovou verzi PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou. Prodej vozu Citroën Berlingo v benzínové verzi bude zahájen v průběhu roku 2019.

Citroën Berlingo VAN – skladové vozy

Nechcete čekat na váš Citroën Berlingo VAN? Podívejte se na naši nabídku skladových vozů na prodej a můžete zapojit své nové užitkové vozidlo do akce třeba ještě dnes. Nové vozy v naší skladové nabídce jsou bohatě vybavené a mohou být vaše za výhodné ceny. Zároveň připravujeme akce, které vám umožní pořídit nové vozy za výhodných podmínek. Prohlédněte si naše skladové vozy.

Citroën Berlingo VAN na operativní leasing

Pokud využijete pro pořízení svého vozu Nový Citroën Berlingo VAN operativní leasing, zajistíte si všestranné užitkové vozidlo bez starostí. Kontaktujte nás pro více informací o možnosti pořízení vozu Nové Berlingo VAN na operativní leasing.

 

Náhradní díly a příslušenství pro Nové Berlingo VAN

V naší nabídce najdete nepřeberné množství originálních náhradních dílů a doplňků pro vozy Citroën. Můžete si tak své Nové Berlingo Van vybavit podle svých představ. Zároveň díky nám máte jistotu, že se v případě nehody vaše užitkové vozidlo rychle vrátí na silnici. Pokud potřebujete náhradní díl nebo doplněk pro svůj vůz Citroën, obraťte se na nás.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz