Nový Citroën Berlingo Van a ë-Berlingo Van

Berlingo Van je s námi už delší dobu a za tu dobu se stal jednou z ikonických menších dodávek. Nyní k nám přijíždí nová generace tohoto vozu. Předchozí tři generace tohoto modely ukazovaly neustálý pokrok a přizpůsobení potřebám svých zákazníků.

Co nám může nový Berlingo Van a ë-Berlingo Van nabídnout?

Aerodynamický design, který jde s dobou

Nejvýraznějším prvkem nové generace Berlingo Van je jeho nový design. Přední část byla kompletně přepracována, aby šla s dobou a zároveň pomohla aerodynamice tohoto vozu, díky které bude jízda příjemným zážitkem bez soupeření s větrem. V přepracované části vyniká nová maska chladiče a tvar světlometů, díky nim získává Berlingo Van zcela novou, originální tvář. A uprostřed této nové tváře se pyšní nové logo Citroën.

Nový design ovšem není viditelný jen z venku. Nový vzhled získala i kabina řidiče, ve které je kladen výraz na užitek a ergonomii, díky které budete mít vždy po ruce vše potřebné. V horní části palubní desky najdete zabudovaný desetipalcový HD displej, který Vám bude skvělým pomocníkem na dlouhé cesty. Exkluzivní sedadla Citroën Advanced Comfort navíc zaručí, že si dlouhou cestu budete moci skutečně užít.

Čím se může nový Citroën Berlingo Van a ë-Berlingo Van pochlubit?

Hlavní výhodou nového Berlingo Van je jeho modularita, kterou si zachoval z předchozích generací. Bez ohledu na to, jestli Vás zaujal benzínový, dieselový Berlingo Van nebo jeho elektrické dvojče ë-Berlingo Van, budete si moci vybrat ze dvou různých délek - L1 440 cm a L2 475 cm se dvěmi nebo třemi sedadly. Díky tomu můžete dosáhnout užitného objemu až 4.4 m3 a možného zatížení až 900 kg (780 kg u ë-Berlinga).

K dispozici je též vícemístná verze Polokombi s prodlouženou kabinou a sklopnými sedadly, které Vám usnadní práci. Sklopením prostředního sedadla jednoduše vznikne psací stolek a sklopení bočního sedadla můžete snadno převážet i dlouhý náklad.

Jakou motorizaci může Berlingo Van a ë-Berlingo nabídnout?

V rámci své modularity a přizpůsobivosti je v nabídce i široká škála motorů. Můžete si tak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat Vám a Vašemu podnikání. Co všechno může Berlingo Van nabídnout za motory? Pro milovníky spalovacích motorů se zde najde benzinový motor PureTech o výkonu 110 k a dieselové motory BlueHDi o výkonu 100 k a 130 k.

Oproti tomu nový ë-Berlingo Van se může pochlubit 100% elektrickým motorem bez emisí a s výkonem 136 k. Spolu s baterií o kapacitě 50 kWh se tak může pyšnit dojezdem a 330 km v cyklu WLTP Mixt.

Ekologický ë-Berlingo Van pro udržitelné podnikání

V době, která je zaměřená na ekologii se stále objevuje čím dál více průkopníků na poli elektromobility. Ačkoliv elektrické dodávky mají stále spoustu odpůrců, ë-Berlingo Van se nebojí jít s dobou a ukázat všem, co v sobě skrývá.

Dojezd 330 km je výkon, za který by se nemusel stydět kdejaký osobní vůz. Tento dojezd lze navíc optimalizovat díky rekuperačnímu brzdění, které umožňuje částečné znovunabytí baterie při brzdění vozu. K dispozici jsou tři jízdní režimy, díky kterým si můžete zvolit jízdu, jakou potřebujete.

  • Eco pro maximální dojezd
  • Power pro maximální výkon
  • Normal pro rovnováhu mezi těmito režimy

ë-Berlingo Van může být za příplatek vybaven tepelným čerpadlem, které umožní optimální vytápění vozu bez využití energie z jeho akumulátoru. Vůz je navíc vybaven třífázovou nabíječkou o výkonu 11 kW pro snadné dobití. Pomocí této nabíječky můžete ë-Berlingo Van plně nabít za 5 hodin. Kde ovšem nabíjení nejvíce oceníte jsou nabíjecí stanice z výkonu 100 kW, kde lze vůz nabít z 0 na 80 % za pouhých 30 minut. Jednoduše se tak skočíte najíst a ë-Berlingo bude připraveno na pokračovat v cestě.

Propojte se s okolím díky konektivitě Berlingo Van

V dnešní době není pořádný vůz vše. Usnadněte si život pomocí skvělé konektivity, kterou může Berlingo Van nabídnout. Najdete v něm nejnovější technologie, jejichž účelem je Vám vyjít vstříc. V základní výbavě v dodávce najdete infotainment My Citroën Play s dokovací stanicí pro chytré telefony. Můžete tak snadno propojit chytrý telefon s vozem a jeho prostřednictvím využívat navigaci, poslouchat hudbu, nebo telefonovat. Tento systém lze také ovládat přímo z volantu nebo hlasem, díky čemuž se budete moci snadno soustředit na cestu před Vámi.

V závislosti na výbavě může být Berlingo Van vybaven systémem My Citroën Drive Plus, který může nabídnout online 3D navigaci, se kterou budete vždy v obraze. Tento systém je inspirovaný jednoduchostí widgetů chytrých telefonů. Celý systém je velmi intuitivní a kromě navigace Vám umožní též jednoduché přehrávání multimediálních souborů a na HD displeji plně využívat záběru ze zadní kamery vozu.

Další moderní technologií, která Vám ulehčí život je digitální vnitřní zpětné zrcátko. Zatímco běžné zpětné zrcátko u vozů dodávkového tvaru nedovolí pořádný pohled vzad, díky digitálnímu zrcátku, na které je promítaný obraz ze zadních kamer, budete mít jasný přehled, co se děje v okolí vozu. Kromě toho je Berlingo Van vybaven velkým množstvím asistentů, s nimiž bude hračka nejen řízení vozu, ale také parkování, čtení dopravních značek a automatické nouzové brzdění.

Pokud chcete o těchto systémech a výbavě vědět více, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

CITROËN BERLINGO VAN – SKLADOVÉ VOZY

Nechcete čekat na váš Citroën Berlingo Van? Podívejte se na naši nabídku skladových vozů na prodej a můžete zapojit své nové užitkové vozidlo do akce třeba ještě dnes. Nové vozy v naší skladové nabídce jsou bohatě vybavené a mohou být vaše za výhodné ceny. Zároveň připravujeme akce, které vám umožní pořídit nové vozy za výhodných podmínek. Prohlédněte si naše skladové vozy.

CITROËN BERLINGO VAN NA OPERATIVNÍ LEASING

Pokud využijete pro pořízení svého nového Citroën Berlingo Van operativní leasing, zajistíte si všestranné užitkové vozidlo bez starostí. Kontaktujte nás pro více informací o možnosti pořízení nového Berlingo Van na operativní leasing.

NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NOVÉ BERLINGO VAN

V naší nabídce najdete nepřeberné množství originálních náhradních dílů a doplňků pro vozy Citroën. Můžete si tak svůj nový Berlingo Van vybavit podle svých představ. Zároveň díky nám máte jistotu, že se v případě nehody vaše užitkové vozidlo rychle vrátí na silnici. Pokud potřebujete náhradní díl nebo doplněk pro svůj vůz Citroën, obraťte se na nás.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz