Nový Peugeot 408

Nový Peugeot 408 je vůz, který Vás zaujme svým novým inspirativním vzhledem.

Elegantní křivky vycházející z fastbacku spolu s jeho sportovní siluetou zajistí, že ho na silnicích nikdo nepřehlédne.

K dispozici je jeho benzínová verze, ale i plug-in hybrid.

Peugeot 408 - dravá šelma připravená k boji

Peugeot 408 na první pohled připomíná dravou šelmu připravenou do akce. Moderní masku chladiče zdobenou lamelami v barvě kapoty obklopují denní světla připomínající tesáky šelmy, zatímco zádi vozu vévodí 3D Full LED světla s kresbou lvích drápů. Zkosená záď s neobvyklými křivkami zase připomíná šelmu ve skoku optimalizuje proudění vzduchu, díky které má vůz dobrou aerodynamiku. Peugeot 408 má také vyšší světlou výšku, díky které budete mít přehled, kde se skrývá Váš cíl.

Peugeot 408 - rozměry a interiér, které potěší

Oproti jiným vozům značky Peugeot je nový Peugeot 408 rozměrný a je v něm dostatek místa pro řidiče, ale i pro za ním sedící spolujezdce. Díky nejnovější generaci PEUGEOT i-Cockpit najdete veškeré ovládání vozu snadno po ruce. Pohodlné posezení ve voze Vám navíc zpříjemní LED ambientní osvětlení a audio systém Hi-Fi Premium FOCAL.

 • Délka - 4687 mm
 • Šířka (bez zrcátek) - 1848 mm
 • Výška - 1486 mm
 • Objem zavazadelníku - Plug-in Hybrid 471 l, Benzin 536 l

Peugeot 408 - recenze chválí jeho bezpečnost

Nový Peugeot 408 je vybaven mnoha asistenčními a bezpečnostními prvky, které Vám zpříjemní řízení i zajistí tu nejvyšší bezpečnost.

 • Poloautonomní jízda s paketem Assist Drive Assist 2.0, která zahrnuje poloautomatickou změnu jízdního pruhu a doporučení rychlosti
 • Night Vision
 • Snadnější parkování se systémem Vision 360° díky kterému máte přehled o okolí vozidla
 • Sledování mrtvého úhlu s dosahem až 75 m
 • Automatické nouzové brzdění
 • Systém rozpoznávání dopravního značení
 • Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go

Peugeot 408 - dvojí motorizace pro svobodu volby

Nový Peugeot 408 je připraven ve dvou verzích motorizace, čímž umožní těm, kteří rádi jezdí ekologicky sáhnout po provedení plug-in hybrid, ale zároveň má co nabídnout těm, kteří upřednostňují benzinovou klasiku.

 • Benzinový motor 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 kombinuje výkon s maximální účinností.
 • Hybrid 180 e-EAT8 a Hybrid 225 e-EAT8 jsou dvě verze hybridní motorizace, které umožňují i čistě elektrickou jízdu a vjezd do nízkoemisních zón

Hybridní motory se skládají ze spalovacích motorů PureTech 180k nebo 150k a elektromotoru o výkonu 81kW, doplněné o osmistupňovou elektrickou automatickou převodovku e-EAT8. V plně elektrickém režimu mají dojezd 63 km.

240-400 V Lithium-iontová baterie o kapacitě 12,4 kWh s funkcí e-SAVE, která zajistí, že v baterii vždy zbyde rezerva pro pozdější využití, se nabije do 1 hodinu 40 minut pomocí Wallboxu, který si můžete nainstalovat třeba ve Vaší garáži. Chcete-li vůz dobíjet pomocí zesílené zásuvky, dobití trvá 3 hodiny 50 minut, a pokud potřebujete dobít vůz pomocí normální domácí zásuvky, bude to vyžadovat 7 hodin a 5 minut.

Nový Peugeot 408 - konektivita nové generace

Vůz Peugeot 408 je vybaven systémem PEUGEOT i-Connect, díky které můžete svůj vůz propojit se svým chytrým mobilem a pomocí Bluetooth můžete svůj vůz propojit až se dvěma mobily zároveň. K dispozici je též online navigace obohacená o služby TomTom s aktuálním dopravním zpravodajstvím.

Pomocí aplikace MyPEUGEOT  navíc můžete vzdáleně spravovat dobíjení Vašeho elektromobilu nebo jeho vyhřívání. Vůz tak na Vás bude ráno čekat příjemně vyhřátý.

NOVÝ PEUGEOT 408 – CENA A PRODEJ V AUTOSCHWAB

Zajímá vás cena vozu Nový PEUGEOT 408? Stáhněte si pro PEUGEOT 408 ceník.  Zaujal vás nový PEUGEOT 408? Chcete se v něm projet? Neváhejte a domluvte si testovací jízdu s tímto neotřelým sportovním fastbackem!

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz