Nový Citroën Berlingo

Berlingo bylo prvním zástupcem kategorie volnočasových vozů LAV  “ludospace”, čímž si vydobyl své místo mezi rodinnými vozy. Nyní přijíždí Berlingo v novém provedení, které slibuje technologie moderní doby skloubené s tím, co máme na Berlingu tak rádi.

Díky své praktičnosti se Berlingo přizpůsobí komukoliv, kdo vede aktivní život. Najdete v něm sedadla Citroën Advanced Comfort a konektivitu poslední generace.

Expresivní a moderní design nového Berlinga

Nová generace vozů Berlingo se může pochlubit moderním vzhledem, který je elegantní a robustní zároveň. Z Berlinga tak vyzařuje síla a charisma zároveň, díky kterému si Vás zaručeně získá. Kompletně přepracovaná přední část vozu se může pochlubit novým logem značky Citroën, které podtrhují originální světlomety, díky kterým Berlingo nepřehlédnete ani v noci. Dvě vodorovné LED linie propojení svislým pruhem vozu dodají unikátní světelný podpis, který Vás přenese do světa science-fiction.

Zatímco zvenku Berlingo vyniká svým designem, interiér vozu byl navržen s ohledem na ergonomii. Zcela nová palubní deska v sobě zasazuje technologické prvky tak, aby při řízení bylo vše snadno přístupné a Vy se tak mohli plně soustředit na cestu. Přední řada je navíc vybavena speciálními sedadly Citroën Advanced Comfort, která nabízí řidiči a jeho spolujezdci mimořádné pohodlí na cestách.

Co vše nový Citroën Berlingo nabízí?

Nové Berlingo bylo navrženo tak, aby bylo maximálně prostorným a funkčním vozem, který využijete jak v každodenní rutině, tak při dlouhých výletech a cestách. K dispozici ho najdete ve dvou karosářských variantách. Ve standardní velikost M (délka 440 cm) a v jeho prodloužené verzi XL (délka 475 cm), která může být vybavena dalšími dvěma sedadly ve třetí řadě.

Berlingo si zachovává svůj multifunkční přepravní systém Modutop, díky kterému ve voze najdete 27 odkládacích přihrádek. Celkem tak získáte až 186 litrů místa, kam si můžete dát svá zavazadla, nákup a další přepravované předměty. Tím ovšem místo rozhodně nekončí. Od zavazadlového prostoru o objemu 775 litrů pro velikost M se můžete dostat až na celkový objem 4000 litrů pro XL verzi, naplněnou až po střechu.

 

Motorizace, která překvapí svým výběrem

Na českém trhu je nová generace Berlingo k dispozici opět v benzínovém a naftovém provedení. Benzínová verze má prověřený motor PureTech s výkonem 110 koní s manuální převodovkou. Naftová varianta je k dispozici ve dvou provedeních 100 a 130 koní, nejsilnější verze disponuje jak manuální 6  převodovkou tak i možností příplatku za 8 stupňovou automatickou převodovku.

A co dokáže elektrické ë-Berlingo?

V elektrické verzi bude dojezd vozu ë-Berlingo díky vysoce výkonnému motoru (136 k) a baterií o kapacitě 50 kWh činit až hezkých 320 km. Jedná se o velký posun vpřed, který má tento krok do světa elektromobility usnadnit. Díky chytrému systému rekuperačního brzdění lze částečně za jízdy dobíjet baterii.

ë-Berlingo je v základu vybaveno palubní nabíječkou o výkonu 7,4 kW, kterou se vůz plně nabije za 7,5 hodiny a za příplatek lze dostat i třífázovou nabíječku o výkonu 11 kW, díky které bude vůz připraven znovu vyrazit už za 5 hodin. Co když ale potřebujete vyrazit co nejdříve? Pak zajisté oceníte nabíjení pomocí dobíjecích stanic o výkonu 100 kW, kde se vůz nabije z 0 na 80 % za pouhých 30 minut. Díky aplikaci e-ROUTES si navíc můžete snadno naplánovat Vaši cestu s ohledem na dobíjecí stanice - a nemusíte tak hledat, kde si urychleně nabít vůz.

Moderní konektivita a bezpečnost

Na palubě nového Berlinga najdete systém infotainmentu My Citroën Play, který Vám prostřednictvím 10” displeje umožní poslouchat rádio, ovládat váš telefon nebo funkce vozu. Všechny možnosti nového Berlinga tak budete mít snadno po ruce.

Vůz ovšem může být vybaven též systémem My Citroën Drive Plus, který v sobě obsahuje 3D navigaci, která sleduje dění na cestách online, přehrávání multimediálních souborů a snadné zobrazení záběrů ze zadní kamery. Ovládání tohoto systému bylo inspirováno snadným ovládáním dotykových telefonů a jejich chytrých widgetů. Je proto velmi intuitivní a rychle se s ním sžijete.

Ve středové konzoli najdete umístěnou bezdrátovou nabíječku telefonů, která zajistí, že bude Váš mobil po každé jízdě připraven k akci. Také zde najdete dvě USB zásuvky.

Berlingo nabízí až 18 technologií asistenčních systémů řízení, jako například adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, zadní kamery Top Rear Vision a další. Pro detaily ohledně výbavy vozů a jejich funkcí nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší výbavu pro Vás.

NOVÝ CITROËN BERLINGO NA OPERATIVNÍ LEASING

Nový Citroën Berlingo můžete pořídit na operativní leasing, což je výhodný krátkodobý pronájem vozu. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Vy jen jezdíte a nemusíte se starat o nic dalšího. Po uplynutí doby pronájmu si přijdete pro nový vůz nebo můžete stávající odkoupit za cenu zůstatkové hodnoty.

VÝHODY POŘÍZENÍ VOZU NOVÝ CITROËN BERLINGO NA OPERATIVNÍ LEASING

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte, nemusíte nic řešit
  • Vše s námi vyřešíte na jednom místě
  • Nulová akontace
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně.

SKLADOVÉ VOZY NOVÝ CITROËN BERLINGO

Uvažujete o koupi vozu Citroën Berlingo? Podívejte se na naši nabídku skladových vozů. Mezi nimi si můžete vybrat vysněné vozidlo a mít ho doma třeba ještě tentýž den, zcela bez čekání. Nové vozy skladem jsou k dispozici v různých výbavových stupních a barevných variantách.

ZAMLUVTE SI TESTOVACÍ JÍZDU S VOZEM NOVÝ CITROËN BERLINGO

Zajímají vás další informace, jako třeba kompletní technické údaje nebo třeba dostupnost příslušenství a náhradních dílů? Kontaktujete nás emailem na adrese prodej@autoschwab.cz nebo telefonicky na čísle: 736 621 820. Akce na nové vozy, příslušenství a náhradní díly sledujte v sekci novinky. Můžete nás také osobně navštívit na adrese: Milady Horákové 3291, Kladno. Stejným způsobem si můžete zamluvit demo jízdu s kterýmkoliv vozem, který máme v nabídce.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz