Berlingo 

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost. Recenze a testy tohoto vozu ukazují, že jde o velmi zdařilou alternativu MPV.

Nový Citroën Berlingo má pro vás ještě více prostoru

Nový Citroën Berlingo je prostorný, pohodlný a nabízí širokou škálu úprav na míru. Mezi jeho přednosti patří vzdušný prostor s rekordním objemem, výjimečná modularita s třemi zadními samostatnými sedadly, která lze sklopit, mnoho úložných prostor s multifunkčním systémem Modutop® nové generace a pečlivé provedení jednotlivých stylů interiéru pomocí různých barev a materiálů.

Nový Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm. Můžete si tak zvolit rozměry, jaké Vám a Vaší rodině vyhovují.

Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi.

Přepracovaný exteriér podtrhuje styl vozu Citroën Berlingo

Při pohledu zepředu upoutá Nový Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas.

Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.

Vyberte si barvu, která vám vyhovuje

Nový Citroën Berlingo nabízí širokou škálu barev karosérie: Písková Sable, Aqua Green, Šedá Artense, Šedá Platinium, Černá Onyx, Deep Blue a Bílá Banquise.

Barevné pojetí podtrhují balíčky Pack Color a jejich specifické bílé nebo oranžové lišty kolem mlhových světel a bočních ochranných prvků.

Ještě praktičtější interiér

Nový Citroën Berlingo upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která ponechává prostor celé řadě odkládacích přihrádek, a vyšší polohou sedadla řidiče.

 

Bezkonkurenční zavazadlový prostor a velkorysé rozměry

Interiér výbavy XTR nabízí látkové čalounění Line Green s oranžovým pásem v opěradle.

Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy a dokonale se tak přizpůsobí požadované konfiguraci. Vznikne tak zcela rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo může po sklopení předního sedadla do podlahy nabídnout až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty. Toto řešení velmi ocenilo fórum uživatelů na oblíbeném britském portálu AutoCar.

Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.

Jakou velikost zvolíte?

Nový Citroën Berlingo je nabízen ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě existují v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu.

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M.  Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.

citroen berlingo

 

 

Nový Citroën Berlingo na operativní leasing

Nový Citroën Berlingo můžete pořídit na operativní leasing, což je výhodný krátkodobý pronájem vozu. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Vy jen jezdíte a nemusíte se starat o nic dalšího. Po uplynutí doby pronájmu si přijdete pro nový vůz nebo můžete stávající odkoupit za cenu zůstatkové hodnoty.

Výhody pořízení vozu Nový Citroën Berlingo na operativní leasing

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte, nemusíte nic řešit
  • Vše s námi vyřešíte na jednom místě
  • Nulová akontace
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně.

Citroën Berlingo Shine

Pokud hledáte ještě více praktičnosti a prostoru, podívejte se také na Citroën Berlingo Shine. Je vybaven střešním přepravním systémem Modutop a dalšími prvky pro zvýšení komfortu cestujících. Citroën Berlingo ve variantě Shine si můžete vyzkoušet přímo na naší provozovně.

Skladové vozy Nový Citroën Berlingo

Uvažujete o koupi vozu Nový Citroën Berlingo? Podívejte se na naši nabídku skladových vozů. Mezi nimi si můžete vybrat vysněné vozidlo a mít ho doma třeba ještě tentýž den, zcela bez čekání. Nové vozy skladem jsou k dispozici v různých výbavových stupních a barevných variantách.

Zamluvte si testovací jízdu s vozem Nový Citroën Berlingo

Zajímají vás další informace, jako třeba kompletní technické údaje nebo třeba dostupnost příslušenství a náhradních dílů? Kontaktujete nás emailem na adrese prodej@autoschwab.cz nebo telefonicky na čísle: 736 621 820. Akce na nové vozy, příslušenství a náhradní díly sledujte v sekci novinky. Můžete nás také osobně navštívit na adrese: Milady Horákové 3291, Kladno. Stejným způsobem si můžete zamluvit demo jízdu s kterýmkoliv vozem, který máme v nabídce.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz