Jumper

Nový Citroën Jumper byl vyroben v roce 2017 na práci v těch nejtvrdších podmínkách. Je prostorný, vysoce spolehlivý, má velké boční dveře o šířce až 125 cm a zpětnou parkovací kameru s funkcí sledování nákladu. To vše vám umožní bezpečnou jízdu a snadné naložení i objemnějších věcí. Zákazníci si mohou vybrat hned z několika tvarů karoserie, které se liší v délce (v nabídce jsou 4 délky). Nová verze vyniká vysokou spolehlivostí a robustností. Citroën Jumper prošel velmi výrazným vývojem. Přináší celou řadu užitných technologií, a především disponuje skvělými jízdnými vlastnostmi. 

 

Vyberte si nový Citroën Jumper mezi skladovými vozy 

Vozy Citroën Jumper jsou mimořádně spolehlivé při práci. Nová verze se dočkala mnoha vylepšení v oblasti motoru i dalších technických novinek. Jmenujme především zesílení zadních i bočních dveří, optimalizaci brzd z hlediska výkonu, výdrže i hluku. Skladové vozy jsou velice prostorné a také bezpečné. 

Pokud s koupí automobilu Citroën Jumper nechcete otálet, kontaktujte nás a my vám zkusíme najít tento model mezi skladovými vozy.

Jumper nabízí řadu nejmodernějších technologií, které zajišťují ještě větší bezpečnost:

  • Asistent pro rozjezd do svahu.
  • Funkce Load Adaptative Control, která zjišťuje celkovou hmotnost vozu a podle toho upravuje účinnost elektronického stabilizačního systému ESP. 
  • Programovatelný tempomat.
  • Systém varování před neúmyslným překročením dělicí čáry.
  • Intelligent Traction Control s funkcí HDC (regulace rychlosti při jízdě ze svahu),
  • Detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

Veškeré technické informace o motoru, rozměry a ceník najdete na našem webu v samostatné sekci. 

Citroën Jumper Furgon

Základním posláním těchto vozů je především stát se praktickým a užitným pracovním nástrojem. Proto je také opatřen speciálním ochranným nárazníkem. Model Jumper Furgon je vybaven v rámci bezpečnosti odděleným zamykáním kabiny a nákladového prostoru a za příplatek může být ještě dovybaven alarmem. 

Jumper Furgon nabízí mnoho různých variací – užitný objem od 8 do 17 m3, až čtyři délky, tři různé rozvory náprav a tři výšky karoserie. V nabídce jsou 4 užitková provedení: Furgon, podvozek s jedno nebo dvoukabinou, dále pak valník také s jedno či dvoukabinou, kombi van určený pro současnou přepravu osob a nákladu. 

Skladové vozy a náhradní díly najdete na naší prodejně, kde vám je zkušení zaměstnanci rádi představí a poradí se vším, co bude třeba. 

Citroën Jumper pořiďte výhodně na operativní leasing

Citroën Jumper můžete zakoupit na operativní leasing, což je krátkodobý pronájem vozu, který trvá kratší dobu, než je životnost vozu. Podnikatelé a živnostníci si tak mohou pronajmout tyto vozy u autoschwab.cz na určitou dobu, což je velmi výhodné. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Prostě jen jezděte a o nic dalšího se již nemusíte starat. Jakmile uplyne stanovená doba, přijdete si pro nový vůz. 

V nabídce je operativní leasing pro soukromé osoby s Citroën Financial Services, což je nabídka, která je vždy v pohodě. Můžete zvolit finanční produkt Relax nebo Relax Plus. Je vhodný nejen pro soukromníky, ale také podnikatele. 

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří:

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte a nic neřešíte.
  • Vše máte na jednom místě.
  • Platíte nulovou akontaci.
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně. 

Vyzkoušejte si Citroën Jumper

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 826 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291, Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz