Nový Citroën Jumper a ë-Jumper

Citroën přijíždí na trh s novou generací dodávek, ve které nesmí chybět ani oblíbený Citroën Jumper. Nový Jumper je nejrobustnější dodávka z řady Citroën, ale rozhodně se nenechá zahanbit na poli inovativních technologií. Vyzkoušejte si na vlastní kůži tento užitkový vůz Citroën s užitným zatížením až 2 tuny s výbavou, kterou může závidět nejeden osobní vůz.

Nový Jumper též představuje několik druhů motorizace, mezi nimiž nechybí ani elektrická verze ë-Jumper, učerná pro ty, kteří chtějí podnikat s pomocí udržitelných zdrojů.

 

Aerodynamický design, který neomrzí

Nová generace přináší nový vzhled, který je ovšem více, než jen na okrasu. Přední část vozu prošla tou největší proměnou, která podtrhuje silnou osobnost Jumperu, ale zároveň vylepšuje jeho aerodynamické vlastnosti. Nový nárazník, maska chladiče v barvě karoserie a zpětná zrcátka tak pomohou vozu při jeho dlouhých cestách. Spodní černá část byla zesílena pro lepší ochranu před nárazem. Díky elegantním LED světlometům Vás tak nemůže v noci nic překvapit.

Změny v designu ovšem nehledejte jen venku. Kabina nového Citroën Jumper byla kompletně přepracována. Dočkáte se nového modernizovaného volantu, ovládacích prvků převodovky, obložení dveří, ale i přepracované palubní desky, která tak může řidiči nabídnout ergonomický tvar smíšený s elegancí a moderním nádechem v podobě ovládacího panelu a centrálního displeje.
 

Co vám nový Jumper a ë-Jumper může nabídnout?

Nový Jumper je dodávka, která má za cíl uspokojit i ty nejnáročnější. Nabízí širokou škálu využití, což odráží i možnosti jeho konfigurace. Potřebujete dodávku se skříňovou karoserií? Můžete si vybrat ze dvou druhů rozvorů 345 a 404 cm a třemi délkami L2, L3 a L4, díky kterým můžete dosáhnout šesti variant s užitným objemem až 17 m3. Pokud ovšem potřebujete speciální přestavbu, Jumper je též v nabídce s rozvorem 404 cm v provedení jako podvozek s jednoduchou nebo dvojitou kabinou L3 a L4. Můžete si tak být jistí, že ať potřebujete cokoliv, nový Jumper je vám k dispozici.

Jaké motory se skrývají pod kapotou Jumper a ë-Jumper?

Motor je základní součástí každého vozu a jeho výkon je mnohdy nejdůležitějším faktorem. Co může po této stránce nabídnout nový Jumper a jeho elektrická verze ë-Jumper?

Nový dieselový motor 2.2 je plně k dispozici ve třech různých stupních výkonu, tedy 120 k, 140k a 180k a je vybaven šestistupňovou manuální převodovkou. K dispozici je ovšem poprvé přístupná i automatická osmistupňová převodovka k motorům BlueHDi 140 a 180. Je tedy čistě na Vás, jestli zvolíte ruční řazení nebo automat.

Pozadu rozhodně nezůstává ani elektrický ë-Jumper, který se nově může pyšnit motorem o výkonu 200 kW/270 k s točivým momentem 400 Nm. Díky tomu se nemusíte bát, že by elektrická verze zaostávala nad dieselem.  Jeho baterie s kapacitou 110 kWh poté umožnuje dojezd až 420 km.

Užijte si elektrickou jízdu s Citroën ë-Jumper

Kromě již zmiňovaného dojezdu až 420 kilometrů se může elektrický Jumper pochlubit třemi jízdními režimy.

 • Normal s maximálním výkonem 160 kW pro všestranné využití
 • Eco s maximálním výkonem 120 kW pro nejdelší dojezd
 • Power s maximálním výkonem 200 kW pro maximální výkon

Díky těmto režimům si tak můžete snadno vybrat mezi dlouhým dojezdem nebo výkonem pro ten nejhorší terén. ë-Jumper též nabízí čtyři úrovně rekuperačního zpomalení, které pomůže zvýšit jizdní komfort a dojezd.

ë-Jumper je běžně vybaven nabíječnou o výkonu 11 kW. Pomocí Wall Boxu o výkonu 11 kW lze baterii plně nabít za 11 hodin a 45 minut. Pomocí rychlonabíječky o výkonu 150 kW lze ovšem baterii nabít z 0 na 80 % za pouhých 55 minut.
 

Jumper a ë-Jumper jdou s dobou na poli konektivity a bezpečnosti

V dnešní době je bezpečnost a konektivita důležitým prvkem při vývoji vozu. Citroën rozhodně nezahálel a Jumper je tak vybavený nejmodernějšími technologii, jejichž cílem je bezpečná a příjemná jízda. V základní verzi se může vůz pochlubit pětipalcovým displejem, který umožňuje přehled o používaných médií a který umožňuje snadnou a bezpečnou interakci s telefonem pomocí hlasových pokynů, díky kterým nebudete nikdy potřebovat sundat ruce z volantu. Ve vyšších verzích výbavy se může Jumper pochlubit desetipalcovým dotykovým displejem s navigací, který umožňuje snadné ovládání ovládání navigace a rádia.

Kromě toho je nový Citroën Jumper a ë-Jumper vybaven i následujícím, podle stupně výbavy:

 • Bezdrátová nabíječka telefonu pro snadné nabíjení
 • Digitální zpětné zrcátko propojené s kamerou v zadní části vozu
 • Plně digitální sedmipalcový přístrojový panel
 • Elektronický posilovač řízení pro vyšší přesnost a plynulost řízení
 • Elektronická parkovací brzda pro snadné parkování
 • Hands-free zámek a startování vozidla, díky kterým mohou zůstat klíčky vozu v kapse
 • 360° parkovací radar
 • Pokročilé asistenční systémy pro sledování značek, jízdních pruhů, ale i únavy řidiče
 • Paket Drive Assist vybavený adaptivním tempomatem, funkcí Stop and Go, systémem pro udržení v jízdním pruhu a systémem pro jízdu v zácpě.

Pokud chcete o těchto systémech a výbavě vědět více, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

CITROËN JUMPER - VÝHODNĚ NA OPERATIVNÍ LEASING

Nový Citroën Jumper můžete zakoupit na operativní leasing, což je krátkodobý pronájem vozu, který trvá kratší dobu, než je životnost vozu. Podnikatelé a živnostníci si tak mohou pronajmout tyto vozy u autoschwab.cz na určitou dobu, což je velmi výhodné. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Prostě jen jezděte a o nic dalšího se již nemusíte starat. Jakmile uplyne stanovená doba, přijdete si pro nový vůz.

V nabídce je operativní leasing pro soukromé osoby s Citroën Financial Services, což je nabídka, která je vždy v pohodě. Můžete zvolit finanční produkt Relax nebo Relax Plus. Je vhodný nejen pro soukromníky, ale také podnikatele.

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří:

 • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte a nic neřešíte.
 • Vše máte na jednom místě.
 • Platíte nulovou akontaci.
 • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně.

VYZKOUŠEJTE SI CITROËN JUMPER

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 826 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291, Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz