Nový Citroën Spacetourer a ë-Spacetourer

Spacetourer přijíždí v novém hávu. Na palubě tohoto vozu najdete spoustu místa, velký zavazadlový prostor a skvělé jízdní vlastnosti, které překvapí každého. Co všechno může nová generace tohoto rodinného vozu nabídnout?

Najdete ho ve dvou různých délkách, až pro 9 cestujících a pozadu není ani v rámci konektivity. Spacetourer a ë-Spacetourer tak mohou spojit komfort a užitkem a vykouzlí tak úsměv na rtech Vám i Vašim spolucestujícím.

Elegantní velikán Spacetourer

Pokud od velkého vozu očekáváte nevzhlednou krabici na čtyřech kolech, nemůžete být dále od pravdy. I přes svou velikost se může nový Spacetourer pochlubit elegantním designem. Vysoká kapota prošla totálním faceliftem, díky které nyní z vozu vyzařuje jistota, elegance a designová identita značky Citroën. Na elegantní masce chladiče najdete nové moderní logo značky. Je zasazeno v černé liště, která propojuje oba světlomety elegantním vzorem ve tvaru dvojiných šípů. Díky těmto světlometům získá Spacetourer moderní a snadno identifikovatelný světelný podpis v podobě svislého pruhu, který vzájemně propojuje dva vodorovné pruhy.

Spacetourer ovšem nezklame svým designem ani zevnitř. Jak si sednete do vozu, uvítá Vás nová palubní deska, která spojuje příjemný vzhled s praktičností. Díky ní budete mít vždy po ruce přesně to, co potřebujete. Vůz také nabízí velké množství odkládacích a úložných ploch, díky kterým už nikdy nezažijete pocit přeplněného vozu. Spacetourer je vybaven dobrý akustickým odhlučněním, díky kterému si Vy i spolucestující budete moci užít poklidnou cestu.

Co vše může Spacetourer a ë-Spacetourer nabídnout?

Možná se ptáte, co vše Vám tento vůz může nabídnout. Možná by bylo ovšem lepší se zeptat, co Spacetourer nabídnout nemůže, jelikož díky jeho skvělé modularitě si na své přijde zkrátka každý. Spacetourer je k dispozici ve dvou rozdílných délkách karoserie, M s 498 cm a L s 533 cm. I přes svou velikost je ovšem Spacetourer skvělým vozem do města a jeho výška 190 cm mu umožní vjezd i do podzemních parkovišť a jiných prostorů, kde se ne každá dodávka vejde.

Nový Spacetourer se přímo vyznačuje svou konfiguratelností. Pro soukromé zákazníky je zde připravena verze pro 5, 7 nebo 8 cestujících. Pokud ovšem vstoupíte do okruhu firemních řešení, najdete zde i verzi s 9 místy nebo paket Business Lounge, který nabízí 2. řadu sedadel otočenou zády ke směru jízdy, abyste mohli vše projednat už ve voze.

Posuvné boční dveře mohou mít elektrické ovládání, které můžete otevřít z přední části vozu. Díky tomu se nemusí posádka v Business Lounge namáhat s otevíráním vozu a může jak jednoduše. Také lze posuvné boční dveře vybavit hands-free ovládáním, které Vám naopak umožní otevřít boční dveře i pokud máte zrovna plné ruce. Stačí jednoduše vsunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře se Vám otevřou.

Jakou motorizaci Vám může nový SpaceTourer nabídnout?

V České republice je k dostání i ne-elektrická verze. Tato verze je kromě ČR dostupná pouze mimo Evropu. Dieselová verze SpaceTourer je vybavena motorem BlueHDi s osmistupňovou automatickou převodovkou, s kterou může SpaceTourer nabídnout výkon až 180 koní. Můžete si tak být jistí, že ať už je cíl cesty jakýkoliv, SpaceTourer s ním nebude mít problém.

Co nabízí elektrický ë-SpaceTourer?

I elektrická verze ë-SpaceTourer přináší možnost volby. Pokud nemáte v plánu časté dlouhé cesty, baterie o výkonu 50 kWh Vám může nabídnout dojezd až 224 km, který je více než dostatečný do měst. Pokud je toto pro Vás ovšem málo, pak může baterie o kapacitě 75 kWh nabídnout dojezd až neskutečných 350 km.

ë-SpaceTourer je vybaven v základu nabíječkou o výkonu 7,4 kW, případně za příplatek může do výbavy dostat i třífázovou 11 kW nabíječku. Základní nabíječkou 7,4 kW prostřednictvím Wallboxu trvá plné nabití baterie 6 hodin a 40 minut (případně 11 hodin a 20 minut u 75 kWh baterie). Pomocí 11 kW Wallboxu by poté nabití vozu trvalo 4 hodiny 50 minut (případně 7 hodin 30 minut). Při použití rychlonabíječky o výkonu 100 kW trvá nabití baterie z 0 na 80 % jenom 38, případně 45 minut.

Moderní svět konektivity SpaceTourer

Nový SpaceTourer se rozhodl držet technologicky s dobou po vzoru menších vozů. Najdete v něm tak konektivitu té nejvyšší úrovně, jakou byste možná v MPV nečekali. Ve standardní výbavě najdete digitální desetipalcový přístrojový panel a velký střední displej s HD rozlišením a nejmodernější verzí infotainmentu My Citroën Play. Tento dotykový displej je inspirovaný ergonomiíí mobilní telefonů a jeho ovládání je tak snadné a intuitivní. Umožní vůz vůz bezdrátově propojit s multimédii, ovládat funkce vozu i replikovat samotnou obrazovku telefonu pomocí funkce WiFi Mirroring. Také Vám může nabídnout rozpoznávání hlasu.

Ve své nejpokročilejší verzi My Citroën Drive Plus tento systém obsahuje online 3D navigaci, která Vám umožní plánovat cestu i sledovat dopravní situaci v reálném čase. A co když si potřebujete svůj telefon či tablet dobít? SpaceTourer je vybaven až 4 zásuvkami USB C a dvěma zásuvkami 12 V. Za příplatek může být SpaceTourer vybaven bezdrátovou nabíječkou telefonů, díky které se bude moci Váš mobil jednoduše nabít při každé jízdě bez nutnosti připojení kabelem.

CITROËN SPACETOURER – PRODEJ, CENY, PŘEDVÁDĚCÍ VOZY

V případě, že máte zájem o nový Citroën Spacetourer nebo Spacetourer předváděcí vozy, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci vás seznámí s cenou Spacetoureru, jeho výbavě i Spacetourer doplňcích. Tak neváhejte a domluvte si zkušební jízdu!

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz