SpaceTourer

Citroën Spacetourer – prostorný partner pro rodinné výpravy

Cestování s rodinou nemusí být jednoduché – potřebujete spoustu místa, potřeba pohodlí získává zcela nový rozměr a někdy je vás na běžný vůz prostě moc. V takové chvíli je tu Citroën Spacetourer, do kterého se vejdete téměř za všech okolností.

Díky velkému vnitřnímu prostoru, pohodlným posuvným dveřím i kapacitě až 9 míst se hodí i pro opravdu velké rodiny nebo partu kamarádů. Díky třem délkám Spacetoureru – SX, M a XL,– si určitě vyberete to pravé přesně podle svých potřeb a požadavků a vždy v něm dokážete svézt sebe i dalších 8 spolucestovatelů!

Na bezkonkurenčním pocitu pohodlí se ve Spacetoureru podílejí například i posuvné boční dveře, se kterými se vejdet opravdu všude, nebo jedinečná panoramatická střecha, díky níž se mohou spolujezdci těšit i z výhledů do nebe.

Tady si místo najde každý

Výše zmíněné varianty modelu Spacetourer se liší především celkovou délkou od 4606 mm až do 5306 mm při stejné výšce 1809 mm. Díky úctyhodným vnějším i vnitřním rozměrům tak svůj vůz vždy využijete naplno. Interiér je navržen pro opravdové cestovatele, kteří si jízdu chtějí užít bez komplikací – designéři se při návrhu vozu nezaměřili především na řidiče, ale speciální pozornost věnovali i všem spolucestujícím.

Sedadla ve všech řadách jsou vyrobena z velice příjemných materiálů a v závislosti na výbavě vozu mohou být všechna individuálně posouvatelná, čímž se zvyšuje variabilita všech míst i celého vozu. O pohodlí se pak postará i možnost individuálně sklopit všechna sedadla, pohodlné opěrky hlavy i područky. Sedadlo řidiče pak disponuje zvýšenou polohou, což výrazně usnadňuje přehled o dopravní situaci i samotné řízení kousku, jakým je Spacetourer.

Technologie a bezpečí

Vzhledem k tomu, že tvůrci Spacetourer připravovali pro rodinné cesty za dobrodružstvím i pro možnost dlouhého cestování, je nezbytné kvalitní bezpečnostní vybavení, které pomůže udržet pozornost a bezpečí všech i po mnohahodinové jízdě. 

Díky adaptivnímu tempomatu se váš vůz postará o úpravu rychlosti podle vozu jedoucího před vámi, aby vám pomohl předejít případné kolizi. Díky možnosti působit na akcelerátor je totiž vůz schopný prostřednictvím brzdění motorem zpomalit až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu a upozornění na vozidlo v tomto prostoru ve zpětném zrcátku je bezproblémově funkční od 12 do 140 km/h. O pomoc s dodržováním předpisů se pak postará například systém pro sledování dopravního značení.

Pro pohodlí a bezpečné používání je pak navržena i multifunkční palubní deska, která má vše přesně tam, kde to řidič potřebuje – nechybí zde ani 7palcová obrazovka pro ovládání například hudby či klimatizace nebo tlačítko pro ovládání bočních posuvných dveří.

Moderní technologie pak pomáhají s ovládáním nejen samotného vozu, ale dokonce i vašeho mobilního telefonu. Systém Mirror Screen se postará v podstatě o zrcadlení aplikací z vašeho telefonu – ten tak budete moci ovládat i za jízdy za zachování vysoké míry bezpečí. Díky tzv. Head-Up displeji pak budete mít přehled o základních metrikách vozu i jízdy aniž byste museli sklonit zrak od vozovky.

Motorizace

Citroën Spacetourer si můžete vybrat v jedné ze třech motorizací: 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6, 2.0 BlueHDi 140 S&S MAN6 a 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8. Lze pak dosáhnout spotřeby až 5,1 l/100 km.

Citroën Spacetourer – prodej, ceny, předváděcí vozy

V případě, že máte zájem o nový Citroën Spacetourer nebo Spacetourer předváděcí vozy, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci vás seznámí s cenou Spacetoureru, jeho výbavě i Spacetourer doplňcích. Tak neváhejte a domluvte si zkušební jízdu!

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz