SUV Citroën C3 Aircross

Nový Citroën C3 Aircross je komfortní a všestranné SUV s osobitým stylem. Na první pohled vás zaujme inovovaná robustnější příď, která se dočkala kompletní modernizace a dodává vozu více stylu. Můžete vybírat z široké nabídky personalizace, která zahrnuje 70 barevných kombinací. 

Kromě toho nabízí nové barvy karoserie, stylové pakety, designová kola z lehkých slitin a nové čalounění. Pro pohodlnou jízdu je vůz vybaven sedadly Advanced Comfort. Výrazným prvkem interiéru je moderní 9“ dotykový displej. Třešničkou na dortu je 12 asistenčních systémů řízení a 5 konektivních technologií.

Citroën C3 Aircross – osobitý design, který nepřehlédnete

Nový Citroën C3 Aircross prodělal kompletní modernizaci přídě, díky čemuž působí asertivněji a robustněji. Na odiv dává dvojitou chromovanou lištu propojující logo s LED světlomety, které lépe osvěcují okolí vozu a zajišťují lepší bezpečnost při špatných jízdních podmínkách. Modernizací prošla také maska chladiče a vůz získal inovované barevné lemování mlhových světlometů.

Barvy vozu podle vašich představ – 70 barevných kombinací

Exteriér vozu je možné přizpůsobit podle svých představ. K dispozici je 70 barevných kombinací. Lze kombinovat 7 barev karoserie, 4 dekorační barevné pakety a 2 barvy střechy. Součástí jsou také nové dekory, například dekor zadního postranního okénka, bílý dekor pro bílý paket a pruhovaný dekor v tmavě modrém nebo černém paketu.

Prostorný, variabilní a pohodlný interiér jako v bavlnce

Nový Citroën C3 Aircross také nabízí přizpůsobení barevného provedení interiéru. Vybírat můžete mezi standardním šedým provedením, modrým interiérem Urban, interiérem Metropolitan Graphite a šedým interiérem Hype.

Pro interiéry Urban, Metropolitan a Hype jsou k dispozici unikátní sedadla Advanced Comfort, která zajišťují pohodlné sezení a kvalitní oporu. Bezkonkurenčně příjemný jízdní komfort je navíc podpořen kvalitním odpružením.

Citroën C3 Aircross poskytuje dostatek prostoru pro všechny pasažéry. Díky dělené zadní lavici a sklopnému sedadlu spolujezdce je velmi variabilní. Při sklopení je možné získat ložnou plochu 2,40 m.

Zavazadlový prostor lze zvětšit

Posunutím zadní lavice je možné zvětšit zavazadlový prostor z 410 l na 520 l. Ještě větší objem 1289 l pak lze získat sklopením zadních sedadel. Další úložný prostor se nachází ve středové konzoli, který je přístupný z předních i zadních sedadel. O příjemné prosvětlení interiéru se stará panoramatická střecha.

https://www.autoschwab.cz/sites/default/files/c3_aircross_bann04.jpg

Nové SUV plné jedinečných technologií

Nové SUV Citroën C3 Aircross disponuje 12 asistenčními systémy řízení, které se starají o zvýšení bezpečnosti a pohodlí na cestách. Součástí je například pomoc při rozjezdu do kopce, hands free přístup a startování vozu, parkovací kamera s horním zpětným viděním či automatické přepínání dálkových světel.

Pro jednodušší ovládání funkcí vozu je Citroën C3 Aircross vybaven moderním ergonomickým 9“ dotykovým displejem. Součástí je také 5 technologií konektivity, mezi které patří například možnost bezdrátového nabíjení telefonu. V případě poruchy nebo nehody vás vůz spojí přímo s operátory asistenční služby.

Citroën C3 Aircross nabízí 4 výkonné motory

SUV Citroën C3 Aircross disponuje benzinovým motorem PureTech (110k a 130k) nebo dieselovým BlueHDi (110k a 120k). Tyto úsporné a účinné motory nejnovější generace se postarají o jedinečné zážitky z jízdy.

V nabídce je šestistupňová manuální převodovka (ve spojení s motory PureTech 110 S&S nebo BlueHDi 110 S&S) nebo automatická převodovka EAT6 (s motory PureTech 130 S&S a BlueHDi 120 S&S).

Testy a recenze nového Citroën C3 Aircross chválí významná vylepšení

Recenze nového Citroënu C3 Aircross oceňují zejména pokrok, modernizaci a mnohá významná vylepšení. Dle testů disponuje nový Citroën C3 Aircross moderním a osobitým stylem, jedinečnými technologiemi a kvalitní nabídkou úsporných motorů.

Objednejte s u nás testovací jízdu a na vlastní oči se přesvědčte o kvalitách tohoto unikátního SUV. Pokud chcete získat konkrétní informace o ceně, parametrech a technických datech, kontaktujte nás na: prodej@autoschwab.cz nebo na telefonu: 736 621 820.

Rádi vás uvítáme také osobně na adrese Milady Horákové 3291 v Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Máme pro vás připravenou širokou nabídku skladových i předváděcích vozů s variabilními možnostmi financování včetně operativního leasingu.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz