C3 Aircross

Nový Citroën C3 Aircross vás přesvědčí svým typicky silným, originálním a svěžím vzhledem. Vysoká kapota s chromovanými lištami ve tvaru stylizovaných šípů s LED diodami vytváří jeho nezaměnitelný charakter. Doslova nadšeni budete z možností individualizace, kterou tvoří 90 barevných kombinací 8 odstínů karosérie, 4 odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčků Pack Color. Vaše fantazie se nezastaví ani v interiéru, kde je na výběr pět různých stylů. Pomyslnou třešničkou na dortu je panoramatické otevíratelné střešní okno s délkou téměř jeden metr.

Aircross je doma v městské džungli stejně jako na nezpevněné silnici. Vysoká světlá výška, velká kola, systémy Grip Control® a Hill Descent Assist mu pomáhají zdolávat i náročnější terén. Ve městě zase pomůže technologie Park Assist a zadní kamera se systémem Top Rear Vision, která přenáší na 7" displej okolí zadní části vozu snímané shora v úhlu 180°.

SUV plné užitečných technologií

Je-libo bezdrátové nabíjení telefonu nebo barevný head-up displej? Na sklopném displeji budete mít barevně zobrazeny všechny důležité informace, aniž byste museli přestat sledovat vozovku před vámi. Navigace a multimediální obsah se zobrazují na 7" dotykovém displeji. Z bezpečnostní prků zmíníme například systém pro rozpoznávání dopravního značení nebo autonomní  brzdění při detekci rizika kolize.

Aircross nabídne pět výkonných motorů

Vybírat můžete z široké škály úsporných a výkonných motorů nové generace. K dispozici jsou benzínové agregáty PureTech a dieselové BlueHDi. Precizní řazení zajišťuje automatická převodovka EAT6 nebo 6-ti stupňová manuální. 

Testy a recenze nový Citroën C3 Aircross hodnotí na výbornou

Recenze u nového Citroënu C3 Aircross vyzdvihují zejména originální design, objemný zavazadlový prostor a úsporné motorové jednotky. Objednejte si testovací jízdu a přijďte se o kvalitách tohoto vozu přesvědčit na vlastní oči.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech, technických datech  a referencích, neváhejte se obrátit na oddělení prodeje firmy Auto Schwab. Využít můžete email: prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 820. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové 3291 v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Připravena je pro vás široká nabídka skladových i předváděcích vozů s variabilními možnostmi financování včetně operativního leasingu.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Veronika Řimsová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz