C3

Nový Citroën C3 byl uveden na trh v roce 2017. Zaujme na první pohled originálním designem a dvoubarevným zpracováním exteriéru. Zákazníci si mohou vybrat z devíti odstínů karoserie a třech barev střechy. Vozy této řady jsou důmyslné, moderní a svěží. Důraz je kladen především na komfort a smysl pro detail díky programu Citroën Advanced Comfort. Jakmile se posadíte, zaboříte se do pohodlných sedadel, objevíte kouzlo panoramatického střešního okna a jistě oceníte i praktické odkládací přihrádky. Sedadla jsou široká, prostorná a měkká. K dispozici jsou dva druhy motorů: diesel a benzín.

CITROËN C3 vás nadchne svými technologiemi

Nechcete čekat na svůj vůz a raději byste přijeli a hned odjeli v novém? Není problém. V Autoschwab pro vás máme připravené skladové vozy. Můžete si je dokonale prohlédnout, projet se v nich a v případě zájmu o koupi rovnou odjet. Není nad to si vůz dokonale vyzkoušet a seznámit se s ním. 

Nová C3 přináší neomezené zážitky. Novinkou je Kamera ConnectedCAM Citroën, pomocí které můžete natočit své zážitky a rovnou je sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Je to tak snadné. Pro tento model je charakteristická široká škála barev i velmi originální design. To vše zakončuje panoramatické střešní okno, které vpustí dovnitř více světla. Velmi dobře je zajištěna také bezpečnost. C3 disponuje asistentem, který usnadňuje rozjezd do svahu a zabrání také nežádoucímu uvolnění brzdového pedálu v kopci. Praktická je také zpětná parkovací kamera, díky které zaparkujete i do velmi těsného prostoru. Vůz můžete zakoupit také v automatu. Automatická převodovka usnadňuje řízení a přináší větší prožitek z jízdy. 

Jako jsou recenze na CITROËN C3?

CITROËN C3 rozhodně nepřehlédnete. Dvoubarevné provedení dává vozům originální design. 

Očekávejte velmi příjemné ceny

Dalším důležitým aspektem je cena. Konkrétní informace o ceně vozu dle vybavení se dozvíte na našich webových stránkách v příslušné kategorii. 

Vyzkoušejte Nový Citroen C3

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, rozměr a náhradních dílech, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Nové vozy Citroën C3 čekají na vás.

Kontaktujte nás
Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Veronika Řimsová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz