NOVÝ CITROËN C4 & NOVÝ Ë-C4 - 100 % ELEKTROMOBIL

Nový Citroën C4 a 100% elektrický Citroën E-C4 jsou vozy nové generace, které v roce 2020 představila značka Citroën.

Oba vozy se vyznačují inovativním moderním designem, výjimečným komfortem a výbornými jízdními vlastnostmi.

Zákazníci mohou vybírat z kompletní nabídky pohonných jednotek, od elektromotoru až po benzinový či naftový motor.

Recenze Citroën C4 a Citroën ë-C4 – hrdý kompaktní hatchback

Recenze Citroënu C4 a nového Citroënu ë-C4 potvrzují, že tyto vozy nové generace pokračují ve šlépějích kompaktních hatchbacků této značky, které se vyrábí již 92 let. Citroen tak píše další kapitolu své historie na trhu s hatchbacky.

Jedná se o nové pojetí kompaktního vozu, který dle recenzentů splňuje očekávání trhu, ale zároveň si ponechává všechny typické vlastnosti značky Citroen. Přináší originalitu, výrazný design, a díky aerodynamickému tvaru umožňuje energickou jízdu. Dle recenze Citroen C4 svými designovými znaky připomíná SUV a kvalitní grafika umožňuje dokonalou personalizaci vozu.

Testy Citroën C4 a nového Citroënu ë-C4 navíc poukazují na výjimečný charakter, kterým tento vůz disponuje. O komfort na palubě se stará program Citroën Advanced Comfort společně s progresivními hydraulickými dorazy, sedadly Advanced Comfort a mnoha chytře řešenými odkládacími prostory.

Design exteriéru – osobnost každým coulem

Citroën C4 a nový 100% elektrický Citroën ë-C4 představují elegantní vozy s ladnými liniemi a dynamikou kompaktního crossoveru. Zaujmou vás aerodynamickou siluetou, vypracovanými detaily a snadno identifikovatelnými prvky. Světelný podpis Citroënu C4 je zcela nový a unikátní.

Citroën C4 a E-C4 svou silou a charakterem připomínají SUV, čemuž napovídají zejména velká kola, robustnost, prostornost a charakteristický design.
 

Detailně propracovaná kapota Citroënu C4

Citroën E-C4 a C4 vynikají vysokou a detailně propracovanou kapotou, která upozorňuje, že přichází zcela nový trend značky. Světelný podpis ve tvaru V a dvouúrovňové světlomety dokreslují inovativní utvoření přídě. Celkový technologický vzhled ještě doplňují mlhová světla LED Vision.

Stejně tak záď Citroenu dodává vozu dynamiku, robustnost a poukazuje na rozměrný zavazadlový prostor (380 l). Ladné linie, dravý vzhled a osobitost nejen, že dokáží smyslně zapůsobit, ale ještě více podporují aerodynamiku vozu. Asertivita vozu vás pak přímo naláká k jízdě.

Vybírat můžete z 31 vnějších barevných kombinací – přičemž lze kombinovat 7 barev karoserie a 5 barevných paketů.

Rozměry nového Citroën C4 a Citroën ë-C4 

Rozměry nového Citroënu C4 a Citroën ë-C4 činí:

 • Délka: 4 360 mm
 • Rozvor kol: 2 670 mm
 • Šířka: 1 800 – 2 032 mm
 • Objem kufru: 380 dm3

Rozměry nového Citroënu C4 poskytují posádce výjimečný komfort a nadstandardní prostor pro každodenní jízdu i delší cesty. Bonusem k velkému vnitřnímu prostoru jsou praktická odkládací místa a důmyslné uspořádání interiéru. Řadí se mezi ně například:

 • Unikátní výsuvný držák pro uložení a upevnění tabletu Smart Pad
 • Vysoká a robustní centrální konzole s velkým množstvím úložným prostorů
 • Maximálně pohodlný prostor pro cestující na zadních sedadlech
 • Velký zavazadlový prostor o objemu 380 l

Zavazadlový prostor se řadí k nejlepším ve své kategorii, a to nejen díky svému objemu, ale také díky dvoupolohové podlaze, která nabízí variabilitu. Posádka si tak může užít svou cestu se vším, co s sebou potřebuje a prostor bude vždy vyřešen nejlepším možným způsobem.

Design interiéru – vyberte si ten svůj

Až 6 provedení interiéru umožňuje vybrat si styl, ve kterém se budete cítit dobře. Zvolit můžete teplé a střízlivé odstíny nebo naopak veselé a živé barvy. V nabídce je také standardní nebo příplatkový interiér v kombinaci se sedadly Advanced Comfort.

Zvolte si šedou Urban či Metropolitan, modrou Metropolitan nebo černou či červenou Hype. Přizpůsobte si interiér podle sebe a užijte si jízdu v pohodlí krásného interiéru.
 

Pohodlná sedadla Advanced Comfort

Pohodlná sedadla Advanced Comfort jsou typická pro vozy značky Citroen. Jsou příjemně měkká, ale zároveň poskytují výbornou oporu těla, a to díky 15 mm vrchní vrstvě texturované pěny. Můžete se těšit na optimální pohodlí a kvalitní tlumení vibrací.

Velkorysý vnitřní prostor

Citroen C4 se pyšní kompaktními vnějšími rozměry, které umožňují snazší manipulaci v provozu, a díky velkorysému prostoru získají cestující na zadních sedadlech dostatečný prostor pro nohy.

Moderní technologie pro každodenní potěšení z jízdy

Díky dvaceti asistenčním systémům řízení si užijete nebývalý požitek z jízdy. Usnadní vaše každodenní cesty a zajistí maximální pohodlí a bezpečnost. Mezi tyto technologie patří barevný head-up displej, který v zorném poli řidiče zobrazuje základní informace potřebné pro klidné řízení.

Při jízdě bude váš Citroen udržován v daném jízdním pruhu díky poloautonomnímu řízení Highway Driver Assist. Odpočinete si tak od neustálého ovládání pedálů či volantu, protože vůz se řídí sám. Avšak, kdykoliv budete chtít, můžete nad vozem převzít kontrolu.

Snadné parkování obstará Park Assist, který pomůže najít parkovací místo vhodné pro váš Citroen a sám zaparkuje. Vy pouze ovládáte akcelerátor a brzdový pedál.

Ještě vyšší pohodlí vám zajistí šest technologií konektivity, kterými může být vůz navíc vybaven. Interiér navíc příjemně prosvětlí velká prosklená elektricky otevíratelná střecha.
 

Je libo Citroën C4 s benzinovým či dieselovým motorem nebo elektromotorem?

V nabídce jsou tři typy motorů: elektromotor, benzín a diesel. Elektrický motor vám zajistí klidnou jízdu bez rušivých momentů. Jedná se o motor 100 kW / 136 k s okamžitě dostupným točivým momentem 260 Nm a s dojezdem až 350 km.

Pro příjemnou a úspornou jízdu je Citroen C4 vybaven spalovacími motory poslední generace, splňujícími emisní normu Euro 6d. U benzinových motorů lze vybírat z výkonu od 100 k do 155 k, u dieselové verze od 110 k do 130 k.

Pro větší pružnost a klidnou jízdu za volantem je k dispozici také automatická osmistupňová převodovka, která nabízí 3 polohy (R, N a D). Pomocí dvou či tří tlačítek lze také snadno zaparkovat (P), převést do manuálního režimu u vozů se spalovacími motory (M) nebo do režimu Brake u elektromobilů (B).

Exkluzivní jízda – jako kdybyste se vznášeli

O vysoce komfortní jízdu se postará exkluzivní odpružení s progresivními hydraulickými dorazy®, které umožní vozu nad nerovnostmi téměř přeletět. Posádka si tak může užít větší dynamiku a maximální potěšení z jízdy. Chvílemi budete mít pocit, že letíte letadlem a zapomenete na zničené vozovky, které trápí všechny české řidiče.

Zůstaňte ve spojení – s vozem i světem okolo vás

Třešničkou na dortu jsou nejmodernější konektivní služby, kterými disponuje jak nový Citroën C4, tak 100% elektrický E-C4.

 • Dotykový 10 displej s hlasovým ovládáním
 • Connect Play s funkcí Mirror Screen
 • Bezdrátové dobíjení chytrých telefonů
 • Connect Assist – geolokovaná služba tísňového a asistenčního volání
 • Connect Nav – nejnovější on-line 3D navigační systém poslední generace
 • Citroën® ConnectedCAM: po SUV Citroën C3 a Citroën C5 Aircross jde o třetí model Citröen vybavený tímto systémem

Nový Citroën C4 a E-C4 – cena a prodej vozu v Auto Schwab

Pro informace o ceně nového Citroënu C4 nás kontaktujte nebo si stáhněte Ceník Citroën C4 a E-C4. Rádi byste si vyzkoušeli pohodlí vozu Citroën C4 a E-C4? Domluvte si u nás testovací jízdu a přijďte si k nám na vlastní kůži vychutnat jízdní vlastnosti tohoto charakterního vozu!

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz