Mobilní aplikace Citroën

Objevte více možností, které nabízí Vás vůz stažením aplikace MyCitroën váš iPhone či smartphone se systémem Android.

 

Aplikace MYCITROËN PRO IOS

Aplikace MYCITROËN PRO ANDROID

 

Pomocí funkce geolokalizace najdete velice snadno, kde jste váš vůz zaparkovali... Jen se nechte vést a aplikace Vás k němu doprovodí.

Čas, vzdálenost, spotřeba... sledujte průběžně informace o svých cestách na příslušné záložce v aplikaci. Cesty si následně můžete třídit dle různých typů a nechat si zobrazit různé statistiky. Toto si myslíme, že by mohlo být šikovným nástrojem pro řidiče, kteří chtějí přizpůsobit svůj styl jízdy k dosažení optimální spotřeby za přijatelný čas.

 

VÁŠ OSOBNÍ PLÁN PÉČE O VŮZ

Žádné další papírování, listování v knize údržby* a systematické zapomínání... S aplikací MyCitroën najdete všechny informace týkající se údržby vašeho automobilu pomocí jediného kliknutí: garanční prohlídky, stav ujetých kilometrů, termíny plánovaných kontrol... a to vše si můžete upravit dle Vašich preferencí. Kontroly si můžete domluvit přímo ve Vámi nastaveném oblíbeném servisu. Domluvte si schůzku, nebo požádejte o cenovou nabídku přímo z aplikace. Navíc si můžete prohlédnout hodnocení ostatních zákazníků Citroën, kteří využili aplikaci Citroën Advisor a prodejní / servisní místo ohodnotili. Nyní je vše jednodušší, bezpečnější a pohodlnější! * kniha údržby a návod k obsluze vozu jsou stále referenčním materiálem voz

 

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Porucha nebo nehoda? Nepropadejte panice! S aplikací MyCitroën zjistíte, co se vozu stalo. Pokud bude nutné navštívit servis, za předpokladu, že jej máte nastavený, jej můžete přímo kontaktovat jedním klepnutím.

Na příslušné záložce v aplikaci můžete taktéž kontaktovat asistenční službu či infolinku Citroën.