NOVÝ PEUGEOT 3008 SUV 2020

Dopřejte si nezapomenutelné zážitky při řízení ve městě nebo v terénu s SUV Peugeot 3008 a 5008! Usedněte na unikátní místo řidiče Peugeot i-Cockpit® a vyrazte za dobrodružstvím v dokonale komfortním interiéru s výbavou na nejvyšší úrovni. Nenechte se ničím omezovat a přizpůsobte si vysoce variabilní zavazadlový prostor přesně podle svých potřeb. Objevte cestování bez hranic. Pořiďte si elegantní SUV Peugeot 3008 již za 540 000 Kč nebo 7místné rodinné SUV 5008 již za 570 000 Kč. Nyní navíc mimořádná nabídka skladových vozů s bonusem až 30 tisíc Kč a možnost financování uvěrem s 0% úrokem.

 

NOVÝ PEUGEOT 3008 SUV 2020

 

Nový PEUGEOT 3008 SUV představuje sílu a výjimečný charakter. Poznáte jej podle ušlechtilého vzhledu, ve spojení s odolností a elegancí. Na palubě PEUGEOT 3008 SUV na vás zapůsobí vyspělé technologie i jedinečný design. Těšit se můžete na opravdu intenzivní jízdní prožitek!

SUV PEUGEOT 3008 ZÍSKAL VÍCE NEŽ 30 MEZINÁRODNÍCH OCENĚNÍ

 

Nový PEUGEOT 3008 SUV získal již celou řadu mezinárodních ocenění, mezi které se řadí prestižní evropská cena Auto roku. Porotu přesvědčil především svou dynamickou kvalitou, vyspělou výbavou, designem exteriéru i provedením interiéru, ve kterém porotce zaujalo zejména unikátní místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit®.

PEUGEOT 3008 – RECENZE OPĚVUJÍ EXKLUZIVITU VOZU

 

Recenze nového vozu PEUGEOT 3008 SUV nešetří chválou. Obdivují nejen jízdní vlastnosti, ale také umění zkracovat vzdálenost a určitou exkluzivitu, se kterou byl vůz navržen. Dle recenzí se jedná opravdu o znamenitě povedený model, se kterým si dali Francouzi skutečně záležet. V recenzích dokonce zazněla slova jako “Francouzský mercedes“ či “Peugeot 3008 2.0 BlueHDi. Trefa do černého?“

DESIGN VOZU PEUGEOT 3008 SUV VÁS OHROMÍ SÍLOU A ELEGANCÍ

 

PEUGEOT 3008 vás na první pohled zaujme svou sílou a elegancí. Vyzařuje z něj harmonie daná dokonalou vyvážeností proporcí. Sebevědomý vzhled podporuje přední maska s mřížkou zdobenou chromovanými fazetami a ohraničenou halogenovými světly nebo mřížkou se vzorem šachovnice a Full LED světlomety připomínající pohled divoké šelmy.

Jedná se o moderní robustní SUV, jehož stylovost ještě více umocňuje horizontální kapota s výrazným žebrováním. Unikátní chromovaná lišta pak podtrhuje dynamickou eleganci boční linie vozu.

Lesklá černá střecha Black Diamond dodává tomuto SUV neotřelý a stylově vyhraněný vzhled. Na zádi vozu vás upoutá ke střeše výborně pasující lesklý černý pás a do něj zasazená červená opalescenční světla s LED diodami a motivem 3 drápů.

BAREVNĚ LAKOVANÁ NEBO BROUŠENÁ ALU KOLA

 

Pro všechny verze PEUGEOT 3008 SUV jsou v nabídce alu kola z lehkých slitin o velikostech: 17", 18" či 19". Kola mohou být barevně lakovaná nebo broušená ve dvoubarevném provedení.

DOKONALÉ PROVEDENÍ INTERIÉRU VOZU PEUGEOT 3008

 

Interiér vozu PEUGEOT 3008 SUV představuje styl a dokonalost. Hned při vstupu na palubu vás upoutá futuristická palubní deska a nejnovější generace PEUGEOT i‑Cockpit® se všemi vyspělými technologiemi.

Kompaktní volant, velký 8“ dotykový displej a vyvýšený přístrojový panel s digitálním displejem 12,3“ s moderní grafikou a vysokým rozlišením jsou pouze malou ochutnávkou toho, co vás na palubě nového SUV PEUGEOT 3008 čeká.

Pro přístup k šesti hlavním funkcím (rádio, navigace, klimatizace, parametry vozu, mobilní aplikace a telefon) slouží elegantní ovladače Toggles Switches, které připomínají klavírní klávesy.

Péči o své pohodlí můžete s klidem přenechat systému i-Cockpit Amplify, který bude řídit vaše smyslové vnímání. Jízda se díky tomu přemění na smyslnou symfonii. Můžete si zvolit, v jakém režimu si svou cestu vychutnáte, jestli režim "Boost" nebo "Relax". Atmosféru vaší jízdy smyslově zpříjemní jemné vůně, zvolená intenzita osvětlení i barevný odstín displeje.

O vaše nejvyšší pohodlí se postarají osmibodová masážní sedadla, ze kterých si můžete užívat pohled na nebe skrz prosklenou panoramatickou střechu. Může být jízda ještě intenzivnější? Ano! Ve spojení se sportovním paketem Driver Sport Pack vám i‑Cockpit® Amplify zajistí nepřekonatelně fascinující jízdní zážitek!

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD DRIVER SPORT PACK?

 

Paket Driver Sport Pack významně ovlivní jízdní vlastnosti vozu. Svou sportovní jízdu s tímto paketem prožijete mnohem intenzivněji.

Driver Sport Pack ovlivňuje následující parametry:

 • Pevnější a přesnější řízení
 • Lepší reakce na plyn
 • Intenzivnější a sportovnější zvuk motoru
 • Reaktivnější motor a převodovka
 • Animace a barevné osvětlení displejů

VARIABILITA A SMYSL PRO DETAIL

 

Interiér vozu PEUGEOT 3008 vám poskytuje tu nejvyšší kvalitu, která se odráží v precizně zvolených moderních materiálech, chromovaných doplňcích, kůži a široké ploše textilního polstrování. Vnitřek vozu působí elegantně, moderně a bohatě.

Interiér vozu si můžete upravit dle svých potřeb. Díky variabilnímu systému "Magic Flat" a sklopnému zadnímu sedadlu dělenému v poměru 2/3-1/3 je zde prostor pro rovnou úložnou plochu. Převážet veškeré sportovní potřeby a zavazadla vám umožní dvouúrovňová posuvná podlaha, kterou si můžete zvolit na přání dle verze vozu. Sklopné sedadlo spolujezdce vám navíc umožní naložit i velmi dlouhé předměty.

 

PEUGEOT 3008 ROZMĚRY

Rozměry nového PEUGEOT 3008 činí:

 • Délka: 4 447 mm
 • Rozvor kol: 2 675 mm
 • Šířka: 1 906 mm / 2 098 mm (se sklopenými zrcátky nebo s vyklopenými zpětnými zrcátky)
 • Objem kufru: 591 l

Rozměry vozu PEUGEOT 3008 SUV nabízejí posádce dostatek prostoru pro komfortní cestování. Díky variabilitě interiéru můžete do vozidla naložit veškerá potřebná zavazadla, a ještě zbyde místo pro vaše pohodlí.

 

TESTY NOVÉHO PEUGEOT 3008 OCEŇUJÍ PŘÍKLADNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

PEUGEOT 3008 se může pochlubit výjimečnými jízdními vlastnostmi, které pomáhá zajišťovat zvýšená světlá výška vozu a vyšší pozice při řízení. Dle testů Euro NCAP 2016 získal SUV PEUGEOT 3008 GT nejvyšší známku – 5 hvězdiček za bezpečnostní výbavu a úroveň bezpečnosti modelu.

 

NEJVYSPĚLEJŠÍ TECHNOLOGIE A MOTORY ZAJIŠŤUJÍ DOKONALÝ POŽITEK Z JÍZDY

Nový PEUGEOT 3008 SUV se může pochlubit vyspělými technologiemi a výkonnými motory, které se postarají o dokonalý požitek z jízdy.

K tomu využívá k přírodě šetrné technologie. Nový PEUGEOT 3008 disponuje lehčím podvozkem, motory PureTech nebo BlueHDi a automatickou převodovkou EAT8. Díky tomu se tento vůz řadí k nejúčinnějším SUV své kategorie.

PEUGEOT 3008 SUV pohání úsporné benzínové PureTech nebo dieslové motory BlueHDi Euro6. Oba tyto výkonné motory zajistí výborné provozní charakteristiky, jsou spolehlivé, odolné a poskytnou jedinečné potěšení z jízdy. Dieslové motory BlueHDi Euro 6 zároveň vynikají nízkými emisemi škodlivin a dokáží snížit spotřebu paliva, společně i s emisemi CO2.

Díky dynamice a nové platformě EMP2 dosahuje SUV PEUGEOT 3008 v této kategorie zcela bezkonkurenční stability a velice komfortní jízdy. EMP2 navíc zlepšuje průměr otáčení a usnadňuje manévrování s vozem.

Další vyspělé technologie:

 • Bezdotykové ovládání zavazadlového prostoru
 • Estetické pneumatiky Michelin typu Slimline Primacy 3
 • Kamerový systém VisioPark 2 monitoruje okolí vozu z 360°
 • Active safety brake – automatické nouzové brzdění
 • Inteligentní systém Advanced Grip Control 
 • Funkce Hill Assist Descent Control
 • Adaptivní tempomat s funkcí STOP
 • Elegantní protáhlé Full LED světlomety
 • Zadní 3D LED světla ve tvaru 3 drápů
 • Funkce Mirror Screen kompatibilní s MirrorLink® (nebo Android Auto)
 • Špičkový Hi‑Fi systém Premium FOCAL

PEUGEOT 3008 HYBRID NABÍZÍ ŘADU VÝHOD A NOVÉ ZÁŽITKY Z JÍZDY

 

PEUGEOT 3008 HYBRID s Plug-in hybridním pohonem nabízí dvě verze – HYBRID4 (pohon 4 kol a výkon 300 k) a HYBRID (pohon 2 kol, výkon 225 k).

Plug-in HYBRID nabízí všestranné využití. Užijete si potěšení z jízdy, díky dojezdu až 59 km v pně elektrickém režimu, plynulý záběr motoru, rychlou akceleraci a naprosto tichý chod. Provoz v elektrickém režimu je navíc mnohem úspornější. Oceníte také jednoduchou obsluhu a nulové emise.

 

Design nového SUV PEUGEOT 3008 HYBRID je dle recenzí naprosto exkluzivní. Nabízí řadu stylových doplňků, vypovídajících o modernizaci a nejvyspělejší technologii. Oba typy jsou v nabídce s exkluzivní čalouněním sedadel Alcantara®.

PEUGEOT 3008 SUV HYBRID je zdoben specifickým logem HYBRID či HYBRID4, které dokazuje, že je vůz nositelem hybridní technologie.

Technologie PEUGEOT 3008 HYBRID

 • Indikátor jízdy v plně elektrickém režimu
 • PEUGEOT i-Cockpit® přizpůsobený Plug-in hybridnímu pohonu
 • Digitální přístrojová deska
 • Dotykový displej

PEUGEOT 3008 HYBRID je poháněn benzinovým motorem PureTech a jedním či dvěma elektromotory. Dojezd vozu v plně elektrickém režimu je 59 km WLTP u verze HYBRID4 a 50 km WLTP u verze HYBRID. Kapacita baterie činí 13,2 kWh. Funkce "e-SAVE" umožňuje řidiči naplánovat si dostatečnou rezervu elektrické energie, kterou využije v průběhu jízdy. Nabíjení vozu je snadné a rychlé. Z klasické zásuvky trvá 7 hodin, ze zásuvky se zvýšeným výkonem 4 hodiny.

 

Spotřeba a emise CO2 modelu Peugeot 3008 v kombinovaném provozu 3,6–4,8 l/100 km, 94–110 g/km, modelu Peugeot 5008 v kombinovaném provozu 3,6–4,8 l/100 km, 94–111 g/km. Foto je pouze ilustrativní. * Pětiletá značková záruka se skládá z běžné dvouleté záruky a následně ze servisní smlouvy Optiway Garance na další 3 roky / do najetí 60 000 km.

Příklad financování při využití produktu 0% na 2 a 3 roky od PEUGEOT FINANCE na 3008 ACTIVE s motorem 1.2 Puretech 130k S&S MAN6:
Pořizovací cena:   540 000 Kč
Přímá platba:  270 000 Kč / 50 %
Výše úvěru:   270 000 Kč
Výše měsíční splátky bez pojištění:  7 500 Kč
Výše pojistného poplatku měsíčně:   1 058 Kč
Výše měsíční splátky (vč. pojištění):   8 558 Kč
Poplatek za uzavření smlouvy:  13 500 Kč
Počet měsíčních splátek:   36
Roční úroková sazba:  0 %
RPSN:  13, 02 %
Celková částka splatná spotřebitelem:  321 588 Kč

Doplňující údaje reprezentativního příkladu: Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.
Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.