Nový Citroën C3 již lze objednat

CITROËN C3 A ë-C3 ZÍSKAL VĚTŠÍ PROSTOR, NOVÉ TECHNOLOGIE A JE NYNÍ K OBJEDNÁNÍ

 

  • Nový Citroën C3 a ë-C3 nahrazuje legendární model, který svůj úspěch postavil na expresivním stylu a jedinečném komfortu. Zachovává si jeho kvality, posiluje jeho oblíbený charakter a nabízí mnohem více.
  • Více charakteru s moderním výrazným vzhledem, který představuje nový designový styl Citroënu, a postojem používajícím principy SUV.
  • Více komfortu na palubě díky odpružení Citroën Advanced Comfort®, které doplňují nová sedadla Advanced Comfort a koncepce kabiny C-Zen lounge s charakteristickou palubní deskou.
  • Více prostoru a snadnější nastupování při zachování stejné délky a mrštnosti.
  • Nová C3 je v České republice již k objednání se spalovacím motorem s akční slevou a bonusem za starý vůz od 360 000 Kč. Při využití financování Privilege začíná cena již na 345 000 Kč. Nová ë-C3 s elektrickým motorem je k dispozici od 610 000 Kč. Na nákup osobního vozu s elektromotorem je možné čerpat státní dotaci pro podnikatele 200 00 Kč bez DPH. V ceně vozů je prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 60 000 km a úvěr s 0% navýšením od Citroën Financial Services.

 

Nový model C3 a ë-C3 je inovativní, moderní a důmyslný a v každém ohledu představuje vylepšení oproti předchozí generaci. Nabízí jedinečný komfortní zážitek díky Odpružení Citroën Advanced Comfort® a Sedadlům Advanced Comfort®, novou koncepci kabiny C-Lounge - přední část byla navržena tak, aby byla jednoduchá, útulná a ergonomická, ulevila od psychické zátěže a poskytla pocit klidu. Toho je dosaženo především velmi minimalistickou a lehkou horizontální přístrojovou deskou. Novinkou u nové C3 a ë-C3 je poprvé použitý nový Citroën head-up displej, který zobrazuje informace o vozidle na lesklé černé ploše mezi horní částí palubní desky a spodní částí čelního skla. Toto inteligentní řešení zajišťuje, že nedochází k duplikaci informací, jak je tomu tradičně mezi head-up displejem a přístrojovou deskou, a poskytuje řidiči snadný přístup ke všem klíčovým informacím, které potřebuje, aniž by musel spustit oči z vozovky.

Nová C3 a ë-C3 je k dispozici s výbavami YOU a MAX s benzinovým motorem PureTech o objemu 1,2 litru a výkonu 100 k a manuální šestistupňovou převodovkou. Tento motor, který byl zcela přepracován pro vyšší výkon a spolehlivost, je nyní vybaven rozvodovým řetězem. V kombinovaném cyklu WLTP má mít tato verze cílovou hodnotu 126 g CO2/km (certifikace probíhá).

 

V nabídce je také elektromotor 83 kW / 113 k, který poskytuje výkon a točivý moment potřebný pro každodenní dojíždění a dlouhé cesty, zatímco baterie LFP s kapacitou 44 kWh nabízí dojezd přibližně 320 km (cyklus WLTP).

Díky rychlému nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu 100 kW trvá pouhých 26 minut, než se kapacita baterie zvýší z 20 % na 80 %.

bonusem za starý vůz od 360 000 Kč a elektrickým motorem od 610 000 Kč. V ceně vozu je i prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 60 000 km a úvěr s 0% navýšením od Citroën Financial Services.

Váha: 
0