Nový Citroën C3 a Elle

Auto Schwab nabízí dámské vozy, které splní veškerá vaše očekávání pod taktovou Citroën C3 a Elle 

Auta již dávno nejsou doménou pouze mužů. Ženy řídí stejně často, rády a také dobře. Ovšem jejich požadavky na vůz snů jsou krapet odlišné. Dámy zkrátka více hledí na design a bezpečnost. Milují něžné a čisté barvy, jemné linie, hlavně různé vychytávky, které jim usnadní řízení. V Auto Schwab pro vás máme jedinečnou ochutnávku vozu, který předčí očekávání i té nejnáročnější ženy.

Jedinečný model C3 ELLE vznikl z partnerství oblíbených vozů Citroën a časopisu Elle. Na první pohled je poznat, že jde o model, který zaujme něžné pohlaví. Bílou karoserii doplňují barevné prvky v odstínu cherry pink. Výrobce si dal záležet také na užitečných technologiích, které zvyšují bezpečnost jízdy. V sérii najdete mlhová světla, kola 16“ a elektricky ovládaná zadní okna.

C3 ELLE je nepochybně klenotem mezi vozy a rozhodně v něm budete nepřehlédnutelní. Krásný design ve spojení se skvělými bezpečnostními prvky vám zajistí ten nejlepší prožitek jízdy. A navíc máte jistotu, že jdete ruku v ruce s aktuálními trendy.

Přijďte si vůz prohlédnout a vyzkoušet. Zveme vás na předváděcí jízdy. Ale pozor! Je to láska na první pohled.

Kontaktujte nás