SEAT Toledo

Hledáte vůz, který dokáže kombinovat eleganci kupé s všestranností kombi? SEAT Toledo je bezpečný a kvalitní rodinný vůz, který nedělá kompromisy. Cestování s ním si budete doslova užívat a nabídne také porci sportovních zážitků. Příjemně překvapeni budete cenou jednotlivých modelových variant.

Při cestování se rozhodně nudit nebudete

Díky technologii Full Link propojené se SEAT Media Systémem Plus a navigací si zažijete při cestování spoustu zábavy. Na povel tlačítka získáte přístup ke své elektronické poště, můžete komunikovat s přáteli a rodinou na sociálních sítích nebo si pouštět své oblíbené skladby. Navigace s 6,5" dotykovým displejem  a hlasovým ovládáním vám pomůže dorazit bezpečně do cíle.

Aktivní a pasivní bezpečnost je na první místě

SEAT Toledo nabízí potřebnou jistotu při cestování díky celé řadě sofistikovaných bezpečnostních prvků. Systém Front Assist zabraňuje kolizím pomocí radarového senzoru. Zvukové a obrazové varování vás upozorní na blížící se nebezpečí. Vaši únavu zase hlídá senzor únavy řidiče. Mezi další bezpečnostní prvky patří například výbava vozu 6 airbagy a elektronický stabilizační systém ESC.

Nízké emise, vysoké výkony

Sedan SEAT Toledo je ekologický a hospodárný díky systémům mezi něž patří start/stop a rekuperace brzdné energie. Vybírat můžete v široké nabídce motorizací. U benzínových motorů jsou k dispozici agregáty 1.0 TSI a 1.4 TSI. Naftové motory reprezentuje čtyřválec 1.6. TDI. Všechny verze patří svou úsporností k premiantům.

Testy a recenze nový SEAT Toledo hodnotí na výbornou

Praktické vysoko výklopné páté dveře usnadňující přístup k zavazadlovému prostoru spolu s úpornými motory a příjemným řízením dělá ze SEATu Toledo dokonalého kandidáta na rodinný vůz.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech, technických datech  a referencích, neváhejte se obrátit na oddělení prodeje firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Připravena je pro vás široká nabídka skladových i předváděcích vozů s variabilními možnostmi financování včetně operativního leasingu.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz