SEAT Mii

SEAT Mii je bezesporu dokonale navržený malý městský vůz. Jeho třídveřová nebo pětidveřová verze nabízí dynamické linie a chytrý kompaktní design. Těšit se můžete na nevídané možnosti individualizace. Díky ohromujícímu množství kombinací barev karoserie, kol, zrcátek a vnitřního designu si navrhnete Mii podle vašich představ.

Inteligentní a bezpečný

SEAT Mii se stane součástí vašeho životního stylu. V jeho výbavě najdete nejmodernější technologie zajišťující zábavu a bezpečnost jízdy. SEAT Portable Systém Live vás vždy navede do cíle a k tomu přidá porci zábavy. Díky připojení k internetu budete mít informace o dopravě vždy aktuální.

Pět hvězdiček v hodnocení organizace Euro NCAP znamená maximální bezpečnost. Systém Safety Assist při rychlostech do 30 km/h detekuje překážky na silnici a automaticky aktivuje brzdy. Dva čelní airbagy a dva boční chrání hlavu a horní část hrudníku, aby byla zajištěna vaše maximální bezpečnost.

Při parkování ve městě oceníte zadní parkovací senzory. Díky nim už nemusíte odhadovat zbývající vzdálenost a váš vůz zaparkujete vždy bezpečně a bez stresu.

Pod kapotou se skrývá technologický skvost

K perfektnímu pocitu z jízdy vždy nemalou měrou přispívá motor. V SEAT Mii čekejte jeden z nejlepších atmosférických tříválců.  Těšit se můžete na opravdu minimální spotřebu, která se bude pohybovat v průměru kolem pěti litrů na sto kilometrů. 

Podvozek vám bude svou kultivovaností a komfortem denně dokazovat, že mu v této třídě vozů není rovno. Nerovnosti vozovky skvěle potlačuje a v zatáčkách přináší tolik potřebnou stabilitu.

Jaké hodnotí recenze SEAT Mii?

Snad nic nevystihuje SEAT Mii a jeho koncernovou rodinu lépe než recenze prestižního internetového magazínu auto.cz

"Zopakuji to i na závěr, Seat Mii a sourozenci jsou s náskokem nejlepší miniauta současnosti, a jestli ještě někde existuje takový ten mohykán starých poctivějších časů, kdy auta nebyla ještě vachrlatými krabičkami na emise, tady je! "

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Prahové lišty z ušlechtilé oceli a vlastní ozdobné fólie dokážou dokonale vyjádřit váš postoj!

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz