SEAT Ateca

Suverénní vzhled, pohon SEAT 4Drive a hospodárné motory, to je jen málo z předností, které vám nabízí Nové SUV SEAT Ateca. Osloví vás svým osobitým a dynamickým designem exteriéru a interiéru, který byl navržen tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. Doslova vás ohromí rozměry a promyšleností vnitřního uspořádání. Pro vaše zavazadla je k dispozici 510 litrů zavazadlového prostoru.

Technologický skvost 

Nový SEAT Ateca přichází s nejnovějšími technologiemi, které usnadní každodenní průběh života.

S bezdrátovou nabíječkou mobilního telefonu budete vždy v kontaktu s vašimi přáteli. 360 ° parkovací systém oceníte nejen při parkování ve městě. Spolu s parkovacím asistentem vám přinese dokonalý přehled o vašem okolí.

SEAT se věnuje každému detailu, proto ve výbavě najdete další "vychytávky" jako bezdotykové ovládání dveří zavazadlového prostoru, bezklíčkový přístup a výklopné tažené zařízení s elektrickým odjištěním.

Je libo pohon všech kol?

V novém SEAT Ateca vás čeká jeden z nejpokročilejších systému pohonu všech kol na světě. Užijete si tak ještě více výkonu a trakce. V nabídce můžete volit mezi benzínovými a naftovými motory. Zážehový přeplňovaný tříválec 1.0 TSI/85 kW patří ve své třídě mezi nejúspornější. Očekávejte průměrnou spotřebu 5,2 litru na 100 kilometrů. V nabídce benzínových motorů je také k dispozici výkonnější verze 1,4 TSI/110 kW a 2,0 TSI/140kw.

U naftových motorů jsou k dispozici verze 1.6 TDI/85 kW a 2.0 TDI s výkony 110 a 140 kW. I nejsilnější verze SEAT Ateca si stále vystačí s pěti litry nafty na sto kilometrů. Jak zážehové tak vznětové motory můžete kombinovat s manuálním nebo automatickým řazením.

Testy a recenze nový SEAT Ateca hodnotí na výbornou

SUV, které rozhodně udělá dojem. Nebude mu vadit nezpevněná silnice a spolu s technologickou vyspělostí pohonných jednotek a bezpečnostních prvků je ideálním adeptem na váš nový vůz.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech, technických datech  a referencích, neváhejte se obrátit na oddělení prodeje firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Připravena je pro vás široká nabídka skladových i předváděcích vozů s variabilními možnostmi financování včetně operativního leasingu.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz