SEAT Alhambra

V nové MPV SEAT Alhambra najdete ideální rodinný vůz s mimořádným vnitřním prostorem a rozměry. Díky preciznímu designu s ostrými liniemi překonává ostatní modely ve své třídě. Albambra vás nadchne nejen svým osobitým designem, ale také velikostí zavazadlového prostoru. V číslech to znamená až 2430 litrů. Neuvěřitelná variabilita interiéru je daná možností sklopit všech sedm sedadel. Interiér není jen velký, ale je v něm radost trávit svůj čas. Byl navržen s ohledem na maximální komfort a funkčnost při všech aktivitách spojovaných s vozy MPV. Výsledkem je prostor, který si budete užívat.

Budete v nejlepších rukách

Nová Alhambra přináší svým cestujícím maximální míru bezpečnosti. SEAT věnuje maximální pozornost i těm nejmenším detailům a výsledkem je nejvyšší, pětihvězdičkové hodnocení v testech Euro NCAP. O vaši bezpečnost se postarají systémy hlídání mrtvého úhlu a kontroly proti vybočení z jízdního pruhu. Senzor kontrolující únavu řidiče a 7 airbagů v interiérů jsou jen další z mnoha bezpečnostních prvků.

Užijete si každý kilometr

MPV SEAT Alhambra není velkorysý jen svým prostorem, ale také po technické stránce. Nabídne vám celou řadu inovativních technologií od bi-xenonových světlometů až po praktické tažné zařízení. SEAT Media Systém Plus vám přinese skvělý zvuk, který si poslechnete díky 8 reproduktorům. Vše můžete ovládat na barevném dotykovém displeji. Vrchol komfortu a relaxace zažijete v masážním sedadle s funkcí vyhřívání a mechanické masáže spodní části zad. Je to skvělá volba pro lepší držení těla a zdraví, protože snižuje zatížení páteře a zlepšuje krevní oběh v nohách.

SEAT Alhambra nabízí skvělé jízdní vlastnosti

SEAT Alhambra vám již tradičně nabídne skvělé benzínové a naftové motory o objemu 1.4 a 2.0 litru. Jejich praktickou stránku podtrhuje především úspornost provozu. Čekat můžete kombinovanou spotřebu již od 5,1 litru na sto kilometrů. Alhambra je také jedním z mála MPV, které nabízí pohon všech kol (tzv. 4x4).

Testy a recenze na nový SEAT Alhambra jsou jen pozitivní

Recenze chválí zejména prostornost a variabilitu interiéru. Sedm míst, snadná manipulace se sedadly a posuvné boční dveře dělají ze SEAT Alhambra ideální rodinný vůz.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství, se kterým svůj vůz ještě lépe přizpůsobíte vašemu vkusu.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz