Nový SEAT Tarraco

Nové Tarraco je největším SUV a vlajkovou lodí společnosti SEAT. Přichází v ohromujícím designu, který oslní v každém provozu. Výrazným prvkem jsou LED čelní lampy i LED zadní světla. Robustní provedení s vyspělou a spolehlivou technikou a výkonnými motory si pak snadno poradí ve městě, na dálnici i v terénu. Pro ten je připravena možnost pohonu 4×4. Nový SEAT Tarraco rozměry překonává většinu konkurentů ve své třídě a je k dispozici i v sedmimístné verzi. Objem zavazadelníku až 760 litrů je pak vůbec nevětší mezi velkými SUV na trhu.

Nový SEAT Tarraco je nabušený technologiemi a bezpečnostními systémy

V interiéru potěší řidiče 8‘‘ tablet se systémem Full Link, díky kterému připojíte svůj telefon a další přístroje. Samozřejmostí je také navigace, integrovaná bezdrátová nabíječka nebo zesilovač mobilního signálu.

Pro kvalitní poslech hudby je připraven audiosystém Beats Audio™, zesilovač posílá do 9 reproduktorů doplněných špičkovým subwooferem až 400 W

Plně digitální přístrojový štít nabízí několik možností zobrazení – od klasických budíků, přes rozpoznávání dopravních značek až po digitální mapy, adaptivní tempomat a informace bezpečnostních asistentů.

Vaši bezpečnost střeží řada vyspělých systémů, kromě jiných jde o sledování mrtvého úhlu, ACC se systémem FRONT ASSIST, LANE ASSIST a senzor únavy řidiče.

Nový SEAT Tarraco – motorizace a spotřeba

SEAT pro Nové Tarraco nabízí dva čtyřválcové benzínové motory – 1,5 TSI s výkonem 110 kW a 2,0 TSI o výkonu 140 kW. Naftový motor 2,0 TDI je k dispozici ve dvou výkonnostních variantách – 110 a 140 kW. Na výběr máte mezi šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG, u níž je kromě pohonu předních kol také možnost pohonu 4×4. I přes vysoký výkon a skvělou agilitu zůstává kombinovaná spotřeba SUV Nový SEAT Tarraco na velmi příznivých hodnotách – od 6,3 l benzínu respektive 4,9 l nafty na 100 km.

Nový SEAT Tarraco boduje v testech a recenzích

Recenze a testy v českých i zahraničních motoristických magazínech u nového SUV SEAT Tarraco oceňují velkorysé rozměry a nadčasový design. Testování vozu Nový SEAT Tarraco také ukázalo jeho přednosti v městském provozu i náročnějším terénu. Nový SEAT Tarraco si hravě poradil i v drsnějších horských podmínkách. Kromě toho novináři ve svých recenzích vyzdvihují technologickou vyspělost a všestrannost SUV Nový SEAT Tarraco. Zkušenosti novinářů při testování SUV Nové SEAT Tarraco se tak promítly do veskrze pozitivního hodnocení.

Domluvte si testovací jízdu s SUV Nový SEAT Tarraco

Chcete znát ceny SUV Nový SEAT Tarraco nebo si přejete pročíst kompletní ceník? Zajímají vás rozměry a další specifikace? Chcete vědět, zda jsou dostupné pro Nový SEAT Tarraco náhradní díly? Chcete se informovat, zda máme skladové vozy Nového SEAT Tarraco? Obraťte se přímo na Auto Schwab. Napište nám email na adresu: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo zavolejte na: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v Kladně. Nový SEAT Tarraco můžete vzít na testovací jízdu a v případě spokojenosti ho rovnou zakoupit včetně příslušenství.

 

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz