Nový SEAT Ibiza

V roce 2017 nám SEAT představil již pátou generaci modelu Ibiza. Nový SEAT Ibiza přichází s jedinečnou kombinaci dokonalého designu, výbavy a moderních technologií. Platforma MQB A0, na které je nejprodávanější model značky postaven, předurčuje vůz nejen pro městská dobrodružství. To dokazuje i nečekaně velký prostor v interiéru, který nebývá u vozů této třídy zvykem.

Nová Ibiza zůstává výhradně pětidvéřovým hatchbackem, ve verzi kombi ji již v nabídce značky SEAT nenajdete.

SEAT Ibiza – moderní technologie v každém detailu

SEAT Ibiza je doslova technologický zázrak. Na své si přijdou milovníci hudby, díky Audiosystému BeatsAudio bude každá jízda zároveň dokonalým prožitkem. Své pocity můžete okamžitě sdílet
s přáteli na sociálních sítích prostřednictvím systému Full Link. Ve voze najdete také integrovaný navigační systém, díky kterému se už nikde neztratíte..

Vaše bezpečnost je pro SEAT prioritou. Postará se o vás adaptivní tempomat ACC a systém Front Assist. Vaši únavu zase hlídá senzor, který vás upozorní v případě detekce snížené pozornosti. Zadní parkovací kamera vám bude jako pomocná ruka při couvání zobrazovat na přístrojové desce situaci za vozem, a to včetně instrukcí, jak řídit.

Úsporné a výkonné motory

SEAT Ibiza je nabízena výhradně s benzínovými tříválci o objemu jednoho litru a čtyřválcem 1.5 TSI.
S "patnáctistovkou"je Ibiza malá "raketa", nicméně i se slabším litrovým motorem je příjemně čiperné autíčko, které vám vykouzlí úsměv na rtech.

Nový SEAT Ibiza FR - rychlost je jeho druhé já

Se SEAT Ibiza FR zařadíte vyšší rychlost.  Nejvýkonnější verzi modelu s výkonem 150 koní si doslova zamilujte. Atraktivitu mu dodávají 15" kola z lehké slitiny, panoramatické střešní okno, dvojité černé koncovky výfukové soustavy a černé čalounění s červeným prošíváním.

Jaké jsou recenze nového SEATU Ibiza?

Nadčasový design, moderní výbava a maximální komfort. Takt hodnotí  uživatelé nový SEAT Ibiza.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství od speciálních bočních prahů až po rozmanité pestrobarevné doplňky, se kterými jistě zazáříte!

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz