Nový SEAT Arona

Nový SEAT Arona v sobě kombinuje agilitu městského vozu se stylem a robustností SUV. Díky širokým možnostem individualizace si můžete vůz upravit přesně podle vašich přání. Její sebevědomý vzhled podtrhují přední LED světlomety a zadní světla z LED diod.  Dynamické linie a ostré prolisy  dokonale dotvářejí celkový charakter. SEAT Arona nedělá kompromisy ani v zavazadlovém prostoru. Pro svá zavazadla máte k dispozici prostor o objemu 400 litrů.

Na špici technologie

Systém Full Link spolu s 8" displejem dovoluje připojit vaše oblíbená zařízení. Okamžitě tak můžete sdílet a poslouchat oblíbený obsah. Integrovaná bezdrátová nabíječka a zesilovač GSM signálu vás udrží v kontaktu se světem a chytrá navigace vždy bezpečně dovede do cíle. Praktickým detailem je také bezklíčkový  přístupový systém KESSY s funkcí HEARTBEAT.

Milovníci hudby zase ocení špičkový audiosystém BeatsAudio™ se zesilovačem o výkonu 300 W, šesti reproduktory a highendovým subwooferem.

SEAT v oblasti bezpečnosti nenechává nic náhodě. Systém sledování mrtvého úhlu, ACC se systémem FRONT ASSIST a senzor únavy řidiče jsou jen některé z prvků, které chrání vaši bezpečnosti.

Hospodárné a spolehlivé motory

SEAT v nové Aroně nabízí benzínové motory ve verzi tříválec 1.0 TSI s výkonem 95 nebo 115 koní. Třetí alternativou je čtyřválec TSI s výkonem 150 koní. Tento motor je k dispozici pouze u modelu SEAT Arona FR. 

Testy a recenze nový SEAT Arona  chválí

Novináři ve svých recenzích vyzdvihují u SEAT Arona moderní sebevědomý vzhled, špičkové technologie a vysoký stupeň bezpečnosti. Objednejte si u nás testovací jízdu a přesvědčte se na vlastní oči. 

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. S novým SEAT Arona je radost cestovat.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz