Modelová řada SEAT Leon

Nový SEAT Leon překonává své "soupeře" nejen díky svému modernímu designu, ale také přítomností nejvyspělejších technologií, které většinou znáte z vyšších segmentů. Klade maximální důraz na kvalitu a bezpečnost, čehož je důkazem i nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v testech EURO NCAP. Ať už budete volit mezi základními řadami nebo sportovnějšími verzemi FR a Cupra, vždy se můžete spolehnout na jeho ladné křivky a ostré sportovní rysy.

Dokonalé třídveřové coupé

SEAT Leon SC byl doslova stvořen pro rychlou jízdu s touhou nechat ostatní za sebou. Kombinuje
 vyspělé bezpečnostní prvky spolu s moderními technologiemi, se kterými se rozhodně neztratíte. S nízkou spotřebou paliva a nízkým podílem emisí CO2 bude váš Leon SC nejen výkonný, ale také ekologický.

SEAT Leon ST - vůz který si poradí se vším

Nový Leon ST přináší nejlepší jízdní dynamiku s vyspělou technikou a komfortem. Nezáleží na tom, jestli projíždíte městem, nebo spěcháte za novým dobrodružstvím. Stylové kombi vám vždy nabídne velkou porci prostoru  pro vaše zavazadla. Vysoké pětihvězdičkové hodnocení v testech EURO NCAP je zárukou  bezpečnosti, kterou od rodinného vozu očekáváte.

Pro vaše malá i velká dobrodružství

Nový SEAT Leon X-PERIENCE v sobě spojuje jedinečné vlastnosti - odolnost, variabilitu a sílu. Na nezpevněných cestách se stává v segmentu kombi opravdu nepřekonatelným. S motory o objemu 1.4 TSI, 1.6. TDI, 1.8. TSI a 2.0 TDI budete mít vždy dostatek výkonu k překonání všech překážek. Vyšší podvozek a ochrana nárazníků a podvozku zaručí, že v terénu vás jen tak něco nerozhází. Zavazadlový  prostor o objemu 587 litrů je možné sklopením zadních sedadel rozšířit až na 1470 litrů.

Nový SEAT Leon Cupra - navržen pro radost z jízdy

Nový SEAT Leon Cupra je dokonalým vyjádření sportovního ducha značky SEAT. Se svým motorem 2.0 TSI o výkonu 300 koní, uzávěrce diferenciálu přední nápravy a výkonným brzdám pro vás bude každá jízda výzvou. Jeho ostré, dynamické moderní tvary mu dodávají osobitý charakter. K dispozici je také verze LEON Cupra SC (třídveřové coupé) a LEON Cupra ST (sportovní kombi).

Jaké jsou recenze modelů SEAT Leon?

Modelová řada SEAT Leon nabízí jak ryze sportovní charakter, tak bezpečnost rodinného vozu tolik nutnou pro přepravu vašich blízkých.

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab. Využít můžete email: autoschwab.prodej@autoschwab.cz nebo telefon: 736 621 826. Případně se za námi rovnou zastavte osobně na adrese Milady Horákové v  Kladně. Vozy si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a originálního příslušenství.

 

► Prohlédněte si celou nabídku skladových vozů◄

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz