NOVÝ CITROËN C4 CACTUS

CITROËN C4 CACTUS je crossover nového stylu s optimistickým designem. Snoubí v sobě praktičnost, elegantní design, moderní technologie i maximální prožitek z jízdy. To vše dotváří individualizace interiéru a pestrá nabídka nejrůznějších barevných kombinací. Nepřehlédnete také systém Airbump, nebo-li pružný povrch, který chrání vůz před mechanickým poškozením.

Velký důraz je kladen na komfort. Přední sedadla jsou vysoce pohodlná, nechybí důmyslné přihrádky i držáky na pití. Celý design doplňuje panoramatické střešní okno, které vám zajistí jedinečné zážitky z jízdy. 

Ceny  CITROËNU C4 CACTUS  vás mile překvapí

V Auto Schwab na vás čekají příjemné ceny všech modelů Citroën. Můžete vybírat ze skladových vozů, které jsou připravené ihned k odběru nebo si objednat model dle svých preferencí. Konkrétní cenovou nabídku včetně rozměrů a technických parametrů najdete na našem webu. 

CITROËN C4 CACTUS se zaměřuje na moderní technologie, které zvyšují bezpečnost a komfort jízdy. Veškeré ovládání najdete na jednom displeji. Máte tak po ruce rychlý přístup ke všem funkcím. Za pozornost stojí také speciální Airbag in Roof, který je umístěn ve stropní části vozu a při nárazu se rozvine podél čelního skla. 

Recenze a zkušenosti s CITROËN C4 CACTUS

Recenze o Citroënu C4 Cactus hovoří velmi pozitivně. Přečtěte si o zkušenostech s tímto vozem od ostatních uživatelů na diskuzních fórech. 

Moderní pohonné jednotky

C4 Cactus je nabízen s motory poslední generace s malým zdvihovým objemem, které splňují budoucí normy Euro 6 (benzínový motor PureTech a naftový motor BlueHDi vybavené systémem Stop & Start). Jde o moderní a účinné motory vykazující nízkou spotřebu. 

Vyzkoušejte CITROËN C4  CACTUS

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a náhradních dílech, neváhejte se obrátit na prodejce Auto Schwab, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz