NOVÝ CITROËN C-ELYSÉE

Design, komfort, technologie - těmito třemi slovy by se daly popsat vlastnosti nového Citroënu C-ELYSÉE. Stylovou modernizaci nepřehlédnete hned při prvním setkání. Přední maska se rozšířila a nabízí lepší aerodynamiku a stabilitu jízdy. LED diody zabudované nad mlhovkami a nová zadní světla s 3D efektem podtrhují celkovou eleganci vozu.

Technologická nadřazenost

Citroën C-ELYSÉE v duchu filosofie značky Citroen nabízí moderní, prostorné vozy vybavené intuitivními technologiemi pro vaši větší pohodu a bezpečnost. Parkování vám usnadní zadní parkovací kamera, parkovací asistent a tempomat s omezovačem rychlosti pomohou udržovat klidné a bezpečné tempo. V interiéru vás oslní dotykový 7ʺ displej. Všechny systémy tak budete mít jednoduše na dosah ruky.

Dotykový displej může nabídnout:

  • Navigaci s pětiletou aktualizací mapových podkladů zdarma
  • Hlasové ovládání
  • Telefonování pomocí technologie Bluetooth
  • Rádio s možnosti přehrávat hudbu uloženou ve vašem mobilním telefonu
  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®), který zobrazuje kompatibilní aplikace přímo na dotykovém displeji.

Zavazadlový prostor má kapacitu více než 500 litrů. Zadní sedadla se dají jednoduše sklopit a uvolňují další prostor pro zavazadla.

Úsporné a výkonné motorové jednotky

Nový Citroën C-ELYSÉE je k dispozici s celou řadou benzínových a dieselových motorů. Benzínové jednotky jsou nabízeny ve verzích 1.2 PureTech 82 nebo VTi 115 k. V dieselové verzi najdete v nabídce motor BlueHDi 100. Obě motorizace můžete mít volitelně s automatickou nebo manuální převodovkou. 

Vyzkoušejte Nový Citroën C-ELYSÉE

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, rozměrech a náhradních dílech, neváhejte se obrátit na prodejce Auto Schwab, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství.  Objednejte se ještě dnes na testovací jízdu a objevte všechny přednosti, které v sobě skrývá nový Citroën C-ELYSÉE.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz