Nový Citroën Berlingo 

Nový Citroën Berlingo nabízí modernější a robustnější vzhled, aniž by ztratil svůj čerstvý a neobvyklý charakter. Přední maska je přepracovaná, tak aby korespondovala s novou vizuální identitou značky, tedy se světly ve dvou úrovních a mlhovkami se zaoblenými rohy. Nově se zde dočkáme také prvků Airbump. Berlingo je k dispozici ve dvou velikostech - M (440 cm) a L (475 cm). Každá v pěti a sedmimístné verzi.

 

Dokonalost v každém detailu

Interiér prošel výraznou modernizací a posunul se z hlediska kvality a zpracování o generaci v před. Palubní deska je elegantní a vzdušná a umožňuje přímý přístup k ovladačům a klimatizaci. Řidiči ocení vyšší polohu sedadla.
Majitelé se mohou také těšit na bohatou škálu perzonalizace. K dispozici je osm odstínů karosérie. 

Nejnovější technologie pro vaše bezpečí a pohodlí

Ve výbavě nového Berlinga vás čeká celkem 19 prvků, které se starají o vaše bezpečí a pomáhají předcházet riziku nehody. Mezi jinými si jistě oblíbíte Head - up displej s barevným zobrazením, který zobrazuje důležité informace ve vašem zrakovém poli. Před neúmyslným vybočením z jízdního pruhu a rizikem ospalosti vás ohlídají šikovní asistenti. Parkování ve městě zase usnadní boční parkovací asistent a zpětná parkovací kamera Top Rear Vision.
O komfort a pohodu řidiče a pasažérů je postaráno díky chytrým technologiím využívajícím mobilní připojení. Například Citroën Connect Nav je nejnovější navigační systém  propojený s dotykovým 8" displejem. Některé funkce je možné ovládat také hlasem. Zajímavým "zlepšovákem" je bezesporu také bezdrátové nabíjení mobilního telefonu.

Motory nejnovější generace

Vybírat můžete mezi řadou motorů s vynikajícím výkonem. Překvapení budete také jejich nízkou spotřebou a šetrností k životnímu prostředí. Benzínové motory PureTech a dieselové BlueHDi jsou k dispozici s manuální šestistupňovou nebo automatickou osmistupňovou převodovkou.

SKLADOVÉ VOZY CITROËN BERLINGO 

Pokud s koupí nového Citroën Berlingo nechcete otálet, kontaktujte nás a my vám zkusíme najít váš vybraný model mezi skladovými vozy. Ideálně tak od nás odjedete bez zbytečného čekání.

NOVý CITROËN BERLINGO POŘÍDITe I S OPERATIVNÍM LEASINGEM

Citroën Berlingo si můžete pořídit i formou operativního leasingu. Jedná se o krátkodobý pronájem vozu. Pro podnikatele a živnostníky je tato forma vlastnictví velmi výhodná. Veškeré služby vám zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Prostě jen jezděte a o nic dalšího se již nemusíte starat. Jakmile uplyne stanovená doba, přijdete si pro nový vůz. 

Nabízíme operativní leasing pro soukromé osoby s Citroën Financial Services. Můžete volit mezi finančními produkty Relax nebo Relax Plus. Ty jsou vhodné nejen pro soukromé osoby, ale i podnikatele.

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří:

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte a nic neřešíte.
  • Vše máte na jednom místě.
  • Platíte nulovou akontaci.
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně. 

VYZKOUŠEJTE CITROËN BERLINGO

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce firmy Auto Schwab, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Nové vozy Citroën Berlingo čekají na vás.
 

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz