Nový Citroën Berlingo 

V roce 2017 byl na trh uveden nový Citroën Berlingo – užitkový vůz, který vyniká robustností, moderními liniemi, a především velmi prostorným interiérem. Tento vůz nabízí nákladový prostor o objemu 4,1 m3, do kterého se vejdou dvě europalety. Pro jednodušší manipulaci slouží velké boční posuvné dveře. Tyto vozy vám usnadní práci, disponují velkým úložným prostorem, který lze na přání klienta dovybavit dřevěným obložením. Využít můžete například výklopného střešního otvoru Girafon či dělicích přepážek, které mají odnímatelnou část stěny. V nabídce je hned několik tvarů, ze kterých můžete vybírat.

Skladové vozy Citroënu Berlingo 

Pokud s koupí automobilu Citroën Berlingo nechcete otálet, můžete nás kontaktovat a my vám zkusíme najít tento model mezi skladovými vozy. Můžete tak od nás rovnou odjet svým novým vozem bez zbytečného čekání.

Asymetrické řešení zadní dvoukřídlé dveře lze otevřít až do 180°, což je velmi praktické. Tyto vozy jsou v nabídce jako Furgon hned ve dvou různých délkách a verzích. Můžete tedy zakoupit

  • Furgon, kde je podlaha s kabinou pro veškeré typy karosářských přestaveb.
  • Furgon s vestavbou třech samostatných sedadel ve 2. řadě. Tyto vozy jsou vhodné k přepravě pracovních týmů, neboť nabízí až 5 míst.

Citroën Berlingo Multispace – pohodlné a prostorné rodinné vozy

Pokud sháníte multifunkční a prostorný vůz, bude právě Citroën Berlingo Multispace tím pravým. Je ideálním společníkem na dlouhé cesty s rodinou, neboť pojme opravdu neuvěřitelné množství věcí včetně členů rodiny. Zadní sedadla lze v případě potřeby vyjmout a zvětšit tím úložný prostor. Do vozu se vejde až 5 lidí, kteří mají kolem sebe dostatek prostoru. Nový Citroën Berlingo Multispace je bezpečný, elegantní a výkonný rodinný vůz. 

Přesné rozměry a technické údaje najdete na našem webu v příslušné kategorii. 

Citroën Berlingo můžete zakoupit na operativní leasing

Citroën Berlingo můžete zakoupit na operativní leasing, což je krátkodobý pronájem vozu, který trvá kratší dobu, než je životnost vozu. Podnikatelé a živnostníci si tak mohou pronajmout tyto vozy u autoschwab.cz na určitou dobu, což je velmi výhodné. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Prostě jen jezděte a o nic dalšího se již nemusíte starat. Jakmile uplyne stanovená doba, přijdete si pro nový vůz. 

V nabídce je operativní leasing pro soukromé osoby s Citroën Financial Services, což je nabídka, která je vždy v pohodě. Můžete zvolit finanční produkt Relax nebo Relax Plus. Je vhodný nejen pro soukromníky, ale také podnikatele. 

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří:

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte a nic neřešíte.
  • Vše máte na jednom místě.
  • Platíte nulovou akontaci.
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně. 

Vyzkoušejte Citroën Berlingo

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 826 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Nové vozy Citroën Berlingo čekají na vás.

Objednávka demo jízdy

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën a bazarové vozy
Tel.: (+420) 736 621 820
Tel.: (+420) 312 526 296
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Seat
Tel.: (+420) 736 621 826
Tel.: (+420) 312 683 479
Autoschwab.prodej@autoschwab.cz