Nové SUV C5 Aircross

Jakmile byl zahájen u SUV Nový Citroën C5 Aircross prodej, jeho prostornost a robustní vzhled okamžitě vzbudily velký ohlas.

Zároveň diskuse na internetových fórech a recenze Nového Citroënu C5 Aircross oceňují pro tuto značku pověstné pohodlí a také praktické vlastnosti.

Požitek z jízdy v Novém SUV Citroën C5 Aircross stále připomíná legendární „létající koberec“, jak jsou často popisovány zkušenosti s C5, předchůdcem tohoto svalnatého elegána.

Nový Citroën C5 Aircross je všestranné SUV

Kromě pohodlného svezení, které je zásluhou tlumičů s hydraulickými dorazy a sedadel Advanced Comfort, nabízí Citroën C5 Aircross také vzhled atletického SUV s velkými koly, kryty Airbump® a ochrannými prvky podvozku. V záloze je na výběr nepřeberné množství dalších prvků pro úpravu vzhledu a individualizaci. Nadto Nový Citroën C5 Aircross disponuje nebývalou variabilitou, kdy poslouží jako reprezentativní městský vůz, dobrodružné auto do terénu nebo, jak dodávají diskuse na internetových fórech, rodinné vozidlo pro aktivní rodinu.

Velkorysé rozměry Nové C5 Aircross

Samozřejmostí jsou střešní lišty pro přepravu rozměrnějších předmětů nebo sportovního vybavení a jistě potěší také objemem zavazadelníku mezi 580 až 720 l. Bezpečnost posádky zajišťuje až 20 asistenčních systémů a o zábavu a připojení posádky se stará 6 technologií pro konektivitu. Prostornost vozu podtrhuje prosklená panoramatická střecha.

Recenze Nového SUV Citroën C5 Aircross chválí také rozměry vozu, který s délkou 4,5 m nabízí dostatek prostoru, ale zároveň je natolik kompaktní, aby s ním nebylo obtížné manévrování v úzkém prostoru nebo parkování ve městě. Světlá výška 230 mm je pak dostačující pro bezproblémový pohyb Nové C5 Aircross v terénu.

Motorizace pro Nový Citroën C5 Aircross

Z motorů máte na výběr mezi agregátem 1.2 PureTech, který přes 6stupňovou manuální převodovku posílá na přední kola výkon 130 koňských sil. Silnější benzínová motorizace pro C5 Aircross má výkon dokonce 180 koní a spojena je s 8stupňovou automatickou převodovkou. Pokud chcete C5 Aircorss v Dieselu, můžete ho mít s motorem 1.5 BlueHDi 130 jak s převodovkou MAN6, tak EAT8; nebo 2.0BlueHDi s převodovkou EAT8. Všechny motorizace SUV Nový Citroën C5 Aircross splňují normu Euro 6.2 a jde o mimořádně živé a úsporné jednotky.

Nový Citroën C5 Aircoss – prodej, ceny a předváděcí vozy

Chcete o Nové C5 Airocross získat více informací? Zajímá vás u Nového SUV Citroën C5 Aircross cena? U nás si samozřejmě můžete prohlédnout pro Nový Citroën C5 Aircross ceník kompletně celý, včetně výhodných akcí. Nebo byste chtěli znát více technických údajů nebo podrobností o rozměrech? Neváhejte nás kontaktovat. Nezapomeňte se podívat také na další modely Citroën nebo si při návštěvě v showroomu prohlédnout předváděcí vozy Citroën C5 Aircross. Budeme také rádi, pokud si u nás rezervujete testovací jízdu.

ZAMLUVIT TESTOVACÍ JÍZDU

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz