Citroën Berlingo Multispace

Oblíbený multifunkční prostorný vůz omládnul! Citroën Berlingo Multispace je stále stejně přívětivý, přizpůsobitelný a funkční, ale nabízí i nové přednosti, díky nimž je každá cesta událost, kterou budete chtít sdílet s ostatními.

Důmyslný přepravní systém Modutop je určen pro všechny včetně dětí! Vnitřní střešní přepravní systém je přístupný přímo přes dveře zavazadlového prostoru. Prosklená okénka a větrací otvory zvyšují komfort cestujících. Střešní nosiče, které se dají snadno přizpůsobit, usnadňují přepravu předmětů. Modutop®, to je praktické a prostorné uspořádání.

Každý cestující na zadních sedadlech má díky třem či dokonce pěti samostaným sedadlům stejné velikosti k dispozici vlastní komfort. Naplno využijte komfort upravený na míru.

Citroën Berlingo Multispace nabízí nový dotykový displej 7’’, který zjednodušuje a odlehčuje palubní desku a nabízí více funkcí než předchozí generace:

  • nová dotyková 3D navigace, umožňující pohled z ptačí perspektivy, zobrazení omezení rychlosti a zohlednění podmínek dopravy
  • bohatší multimediální funkcionalita (rádio, "streaming audio", připojení mobilních přístrojů)
  • telefon (funkce hands free prostřednictvím připojení Bluetooth, přístup k telefonnímu seznamu a přijímání druhého příchozího hovoru)

Citroën Berlingo Multispace je opatřen novými motory BlueHDi s nejúčinnější technologií na snížení emisí dieselových motorů na trhu. Splňují nové emisní normy Euro 6 a vykazují následující spotřebu a emise: 

  • motor BlueHDi 75 s manuální převodovkou: 4,3 l/100 km a 113 g CO2
  • motor BlueHDi 100 s manuální převodovkou: 4,3 l/100 km a 113 g CO2
  • motor BlueHDi 100 S&S s převodovkou ETG6: 4,2 l/100 km a 109 g CO2
  • motor BlueHDi 120 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 4,3 l /100 km a 113 g  CO2

Tyto motory jsou účinnější díky zlepšení vnitřní účinnosti a oemzení mechanických ztrát způsobovaných třením, jsou rovněž výkonnější a příjemnější. 

* dostupnost jednotlivých motorizací může být závislá na aktuální obchodní nabídce

TENTO MODEL JIŽ NENÍ K DISPOZICI, PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ CITROËN BERLINGO

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz