C4 CACTUS

Nový Citroën C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem. 

Nový C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky.

Nový Citroën C4 Cactus nabízí organický plynul design s výraznými grafickými prvky vytvářejícími jeho jedinečný charakter.
360° zřetězení prosklených ploch vytváří dojem „plovoucí“ střechy. Velmi plynulý profil vozu podtrhují nové vylepšené prvky Airbump® ve spodní části dveří, které spolu s ochranou prahových lišt zajišťují větší dynamiku a optimální ochranu zejména v městském prostředí.

Kompaktní rozměry a dlouhý rozvor mu zajišťují dynamiku a mrštnost ve městě i mimo něj a rovněž velkou prostornost pro celou posádku.

Velký důraz je kladen na komfort. Přední sedadla jsou vysoce pohodlná, nechybí důmyslné přihrádky i držáky na pití. Celý design doplňuje panoramatické střešní okno, které vám zajistí jedinečné zážitky z jízdy. 

Ceny  CITROËNU C4 CACTUS  vás mile překvapí

V Auto Schwab na vás čekají příjemné ceny všech modelů Citroën. Můžete vybírat ze skladových vozů, které jsou připravené ihned k odběru nebo si objednat model dle svých preferencí. Konkrétní cenovou nabídku včetně rozměrů a technických parametrů najdete na našem webu. 

CITROËN C4 CACTUS se zaměřuje na moderní technologie, které zvyšují bezpečnost a komfort jízdy. Veškeré ovládání najdete na jednom displeji. Máte tak po ruce rychlý přístup ke všem funkcím. Za pozornost stojí také speciální Airbag in Roof, který je umístěn ve stropní části vozu a při nárazu se rozvine podél čelního skla. 

Recenze a zkušenosti s CITROËN C4 CACTUS

Recenze o Citroënu C4 Cactus hovoří velmi pozitivně. Přečtěte si o zkušenostech s tímto vozem od ostatních uživatelů na diskuzních fórech. 

Moderní pohonné jednotky

C4 Cactus je nabízen s motory poslední generace s malým zdvihovým objemem, které splňují budoucí normy Euro 6 (benzínový motor PureTech a naftový motor BlueHDi vybavené systémem Stop & Start). Jde o moderní a účinné motory vykazující nízkou spotřebu. 

Vyzkoušejte CITROËN C4  CACTUS

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a náhradních dílech, neváhejte se obrátit na prodejce Auto Schwab, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Veronika Řimsová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz