C1

CITROËN C1 je malý vůz s velkým potenciálem. Ideální společník do města, se kterým zaparkujete takřka všude. V nabídce je v pětidveřové verzi. C1 je praktický městský vůz, který disponuje zpětnou parkovací kamerou, systémem hands-free přístupu a startování. Uživatelé ocení také kompaktní design a nízkou spotřebu. Nový Citroën C1 si pohrává s kombinací dvou barev (střecha a zrcátka jsou v jiném odstínu než zbytek karoserie). Vybrat si můžete z osmi odstínů. Dokonalý design podtrhují denní světla s LED diodami.

Skladové vozy CITROËN C1

Nechcete na svůj vůz čekat a rádi byste odjeli hned v novém? Není problém. V Autoschwab pro vás máme připravené skladové vozy, které si můžete dobře prohlédnout a v případě zájmu rovnou zakoupit. 

Nový Citroën C1 vás jistě zaujme interiérem i exteriérem. Má velmi dobře promyšlenou ergonomii. Zavazadlový prostor je snadno přístupný a překvapí poměrně velkým prostorem, který lze ještě zvětšit sklopením zadních sedadel. K vozu nabízíme také příslušenství:

  • Automatická klimatizace.
  • Vyhřívaná sedadla,
  • Důmyslné a praktické přihrádky,
  • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče,

Důraz je kladen také na bezpečnost. Vůz je vybaven šesti airbagy a systémem ESP, který stabilizuje dráhu vozu v případě ztráty přilnavosti. Dokonalý design podtrhuje stahovací plátěná střecha Airscape, která je v nabídce k třídveřové i pětidveřové verzi. 

Podrobné rozměry a technické údaje najdete na našem webu v příslušné kategorii. 

Jaké jsou recenze na CITROËN C1?

Před koupí nového vozu je důležité zjistit, jaké jsou recenze. Jedno z nejmenších pětidveřových aut na trhu vyniká velmi pěkným designem, a to jak zvenčí, tak zevnitř. Velmi silnou zbraní tohoto vozu je komfortní podvozek a multifunkčnost. Nový Citroën C1 má dostatečně prostorný i zavazadlový prostor.

Vyzkoušejte CITROËN C1?

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a náhradních dílech, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 820 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291 Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství. Nové vozy Citroën C1 čekají na vás.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Andrea Štulcová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz