Nový SEAT Arona

Někteří jdou s davem. Ostatní dělají věci trochu jinak. Nový SEAT Arona je crossover pro odvážné. Pro neohrožené povahy, které si klestí vlastní cestu. Užívejte si agilitu městského vozu v kombinaci se stylem a robustností SUV. A přizpůsobte si výbavu vlastním přáním díky rozmanitým možnostem individualizace. Nový model Arona je zde - připraven k akci. A co vy?

Nový SEAT Arona dělá věci odlišně. Ale jen to. Dává do toho všechno. Maximální komfort. Výrazné křivky exteriéru. Mimořádně prostorný interiér. Přístrojovou desku a volant pro snadné ovládání. Centrální 8“ displej. Nyní jste na řadě vy.

Technologie - Buďte vždy aktivní. Vy tady rozhodujete

Všechno, co chcete. Kdykoli to chcete. Ať jste kdekoli. Nový SEAT Arona disponuje technikou, díky níž budete připojeni a budete mít vše pod kontrolou. Například Full Link, bezklíčkový přístupový systém KESSY, ambientní osvětlení interiéru a bezdrátovou nabíječku. Zvykněte si, že tady velíte vy.

Bezpečnost - Všechno máte pod kontrolou

Bezpečnosti nikdy není dost. Proto byl každý díl nového modelu SEAT Arona vyvinut s ohledem na vaši bezpečnost. Aby ochránil vás a to nejcennější. Protože nebojácnost pramení z vědomí, že to dokážete. 

Příslušenství - Ukažte odvahu

Chcete ještě víc? Nový SEAT Arona vám splní každé přání. Ať máte v úmyslu cokoli, usnadněte si práci, jděte na to chytře a buďte ještě více sexy. Pro model Arona máte na výběr celý svět doplňků. Dejte mu podobu, jakou máte rádi.

 

 

Více o modelu SEAT Arona na webu zde.